Василь СТЕПЧУК, с. Білине: Наступімо на хвіст «корупційної гідри»!

ДУМКИ ВГОЛОС

Балтський район кільканадцять років тому мав потужний виробничий потенціал. В селах та місті багато будувалося житлових будинків не тільки за рахунок бюджету чи коштів підприємств, а й за власний кошт самих мешканців. Тоді технічні умови та дозвіл на будівництво видавали міська або сільські ради, які виділяли ділянки під забудови. На підставі цих документів до вже збудованого житла підводилися газ, світло, вода, інші комунікації. Люди в них живуть, народжують дітей, виховують онуків. Проте склалася ситуація, що з 1992 року власники не могли провести реєстрацію цих будинків і здати їх в експлуатацію через нові вимоги законодавства. Я – не виняток.
У своєму домі в с. Білине прожив понад 25 років. Виховав двох дітей, є четверо онуків, та не можу зареєструвати право власності на нього, маючи дозвільні документи (рішення сесії сільради про виділення земділянки під будівництво житла, договір підряду на проведення робіт з будівельною організацією тощо). Така ситуація склалася по всій Україні, у багатьох людей. До мене, як до голови райради, депутата зверталось чимало людей з цього приводу.
І, нарешті, минулого року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Таким чином було запущено механізм «будівельної амністії», визначений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів.
Тож я вирішив, що, нарешті, зможу узаконити будівництво власного будинку. Звернувшись до районних фахівців, підготував необхідні документи (в тому числі – технічну документацію, виготовлену фахівцями Балтського БТІ), заповнив декларацію про готовність об’єкта до експлуатації і, скориставшись можливістю спрощеної процедури звернення до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області, надав весь пакет документів до районного центру надання адміністративних послуг.
Для чого створені в районах ці центри? Для того, аби припинити особистий контакт споживачів зі структурами, що надають адмінпослуги, і, разом з тим, виключити корупційну складову. Однак деяких працівників Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області такі «перепони» не зупиняють: вони вже ВШОСТЕ повертають мені документи «на доопрацювання», Хоча вже у першому листі мали б зазначити всі зауваження, у департаменті знаходять щоразу різні причини для чергової відмови у наданні дозволу на узаконення будинку.
Скажімо, в одному листі вказують на «недоліки»: інформацію надано не у повному обсязі, у такій-то графі декларації те то не вказано тощо. Доопрацювавши зауваження, знову надсилаю через Балтський центр адмінпослуг пакет документів з декларацією. У наступній відповіді отримую ще одну відмову, яку мотивують вже новими зауваженнями: «під час перевірки повноти даних поданої Вами декларації про готовність об’єкта до експлуатації та доданих до неї документів виявлено, що її оформлено з порушенням вимог…». І так кожна чергова перевірка все більше «відкриває» очі працівникам Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції, тому, здається, їхнім «зауваженням» немає кінця… Допоки власник будівлі (тобто я) особисто не звернеться до обласних «фахівців» за «роз’ясненнями». Адже в кінці кожного листа мені люб’язно пропонують «в разі необхідності звернутися для отримання кваліфікованої та фахової консультації із зазначеним питанням до Департаменту…» за вказаною адресою. Мені цілком зрозумілим є оте бажання «особистого контакту» із забудовником. Бо я людина, яка розбирається у багатьох речах, працював на керівних посадах (колишній голова держадміністрації, районної ради, очолюю сільгосппідприємство, депутат обласної, районної ради тощо). А що говорити про звичайних мешканців села, міста, які не дуже розбираються у «тонкощах» законодавчих норм, якими керуються у обласному Департаменті?! Вони, не взявши у держави жодної копійки на будівництво, повинні їхати «вирішувати» питання до Департаменту. Адже з усіх осіб, які, як і я, звернулися по отримання дозволу на реєстрацію нерухомості через районний центр адмінпослуг, тільки одній людині обласний департамент спромігся дати дозвіл, і то тільки тому, що ця людина – інвалід (що з неї візьмеш?!)
Повірте, я здатен упоратись з відмовами і потерплю ще отаких листів із «зауваженнями», бо підгодовувати корупціонерів не маю бажання. Але мій випадок – не єдиний, тому я хочу звернути на це увагу всіх, хто вже зіткнувся з такою проблемою, або кому ще доведеться. Держава начебто й дбає про спрощення процедури отримання різного роду дозвільних документів, щоб люди не їздили до області, вирішуючи питання на місцях. І районний центр надання адмінпослуг добросовісно виконує свої функції.
Але… вже й вибори чергові минули, та корупція не подолана, «корупційна гідра» не дрімає і вишукує щілини, аби просочитись у наше життя й підживитися у народу. Особисто я не збираюсь її «підгодовувати» і не раджу це робити іншим.

Leave a Reply