Визначено кращі садиби в громаді

Цьогорічний конкурс «Кращий будинок громади» через карантинні обмеження проходив у режимі онлайн. Обговорення та голосування відбувалось у Фейсбуці в групі «Розвиток громадянського суспільства Балтської громади», де учасники конкурсу розміщували фотографії своїх осель у різних ракурсах. Будь-хто міг проголосувати одночасно за три будинки у кожній з двох номінацій: «Кращий будинок громади» – місто та «Кращий будинок громади» – сільська місцевість. Під кожним постом зі світлинами садиб-конкурсантів протягом всього періоду голосування з’являлись цікаві коментарі, часом розгорталась полеміка «з приводу».

  Отже, на першому місці за результатами голосування в Балті – садиба Світлани ПОЛІЩУК по вул. Любомирській, 5. Радо зустріло звістку про перемогу в конкурсі (друге місце) подружжя Галайковських – Ігор та Катерина, які проживають по вул. Плеханова, 3 (на знімку праворуч).  «Я люблю свою Балту! Бережіть ії», – так відреагувала на звістку про перемогу в конкурсі (третє місце) Тетяна РОШИОР, яка проживає по вул. Балтській, 10.

Серед сільських найкращою визнано садибу Сергія НАРАЄВСЬКОГО з Саражинки (вул. Миру, 68 – 1 місце, на знімку вгорі).Почесне друге місце посіла гарна господарка, яка мешкає в мальовничому селі Лісничівка – Марія ЧОРНА (вул. Миру, 6 – на знімку ліворуч). Жителі села Мошняги Андрій та Галина СТАВРАТІЇ посіли 3 місце за кількістю голосів (вул. Перемоги, 66).

Переможці отримали нагороди та подарунки від міської ради.

Leave a Reply