Виконком міськради дав старт капремонту інфекційного відділення лікарні й гуртожитку для медиків та звільнив підприємців від сплати ринкових послуг

На засіданні виконкому міської ради затверджено експертну оцінку проєктно-кошторисної документації на ремонт двох важливих об’єктів: інфекційного відділення Балтської багатопрофільної лікарні (колишня ЦРЛ) по вул.Любомирській, 344 (на суму 1 млн 495 тисяч 850 гривень) та гуртожитку для медиків по вул.Поштовій, 11 (1 млн 494 тисячі 746 грн.).

За словами заступника міського голови Федора Молодця, таке рішення є дуже важливим, особливо в умовах карантину, адже дає старт початку капітального ремонту частини приміщення інфекційного відділення, де буде створено належні умови для ізоляції та перебування інфікованих хворих.

— Було важко знайти підрядну організацію, яка б погодилась там працювати. Але лабораторним центром проведені всі дезінфікуючі заходи для того, щоб будівельникам було безпечно працювати, – зазначив Федір Молодець.

Буде продовжено ремонт (тепер вже внутрішній) гуртожитку для медиків. Приміщення переобладнане під 6 однокімнатних квартир та дві – двокімнатних. У кожній з них передбачені душова та туалетна кімнати, чого раніше не було.

Рішенням виконкому також схвалено звільнення підприємців, які працюють на Балтському ринку та через карантин змушені припинити свою діяльність, від плати за ринкові послуги. За словами директора КП «Ринок» Олександра Анастасова, це близько 80 відсотків від усіх торгуючих об’єктів. Через це ринок вже несе збитки, тому він висловив сподівання на підтримку міською радою свого комунального підприємства.

Людмила ШЕЛИХ.

Leave a Reply