Виконком схвалив проєкт програми висвітлення діяльності міськради

Засідання виконкому міської ради почалося з приємної місії – привітання балтянки Лілії Рахнянської, котра виростила 8 дітей, і мешканки с. Гольма Галини Ігнатенко, у якої їх п’ятеро, з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня».
У порядку денному було 18 питань. Серед них – про призначення опіки над недієздатними громадянами, про присвоєння та зміну адрес, встановлення дорожніх знаків, затвердження актів обстеження насаджень тощо. Блок питань , які стосувалися надання адміністративних послуг прийнято пакетним голосуванням.

Члени виконкому також схвалили проєкт Програми висвітлення діяльності Балтської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік. З цього питання доповідала завідувачка сектору з питань інформаційної політики відділу комунікативно-функціонального забезпечення міської ради Анна Рибіцька. За її словами, проєкт програми підготовлений з метою врегулювання стосунків із засобами масової інформації.

— Мова йде про висвітлення всіх сфер діяльності Балтської об’єднаної громади, – зазначила вона. – Ми готові співпрацювати зі ЗМІ, аби отримувати якісний, своєчасний медіапродукт. Орієнтовна сума, закладена у проекті, – 110 тисяч гривень на місяць. Це максимальна сума, але сплачуватися буде лише за фактом виконаних робіт.

Також на засіданні погоджено рішення комісії міської ради про надання матеріальної допомоги. Так, за інформацією головного спеціаліста відділу охорони здоров’я та соціальної політики міськради Наталії Гогу, протягом червня за допомогою на поховання рідних та близьких звернулося 9 мешканців громади, 14 громадян – на лікування. Рішенням комісії задоволено всі заяви на загальну суму 41 тис.800 гривень.

Після розгляду питань порядку денного головуючий на засіданні , перший заступник міського голови Едуард Рабінович та керівник Балтського центру ПМСД Станіслав Чорний пояснили ситуацію з виявленням випадків зараження коронавірусом в Балтському психоневрологічному будинку- інтернаті, назвавши це вогнище локальним. Але закликали всіх балтян дотримуватись правил карантину.

Leave a Reply