ВИРІШИВ ВИКОНКОМ міської ради

На засіданні виконкому Балтської міської ради 16 липня прийнято низку рішень стосовно захисту прав дітей. В тому числі йшлося про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення опіки над неповнолітніми, надання дозволу на вчинення дій стосовно матеріальної власності дітей.

Затверджено обсяг потреби у коштах для спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла і приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання (наближених до сімейних), підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде призначено грошову компенсацію у сумі  21 605 818,50 грн.

Розглянуто й питання стосовно надання статусу «Службове житло» квартирі, що перебуває в комунальній власності громади, та про взяття на квартирний облік за списками виконкому.

Члени виконкому затвердили акт обстеження насаджень, що підлягають знесенню чи пересаджуванню у зв’язку із забудовою і впорядкуванням земельних площ, та відмовили ТОВ «Лайфселл» у видачі технічних умов на розміщення телекомунікаційного обладнання на водонапірній башті Рожновського в Лісничівці та на будинку культури в Новополі, як таким, що не відповідають вимогам державних будівельних та санітарних норм і правилам утримання території населених пунктів. За відсутності альтернативи рекомендовано з цього приводу звернутися до суб’єктів господарювання приватних форм власності, розміщених на відповідній території. 

Павло ІВАНОВ

Leave a Reply