Вперед, до професійного спорту і оздоровлення!

Урочисте шоу відбулося в День фізкультури і спорту 12 вересня й стало захоплюючим святом для багатьох людей різного віку, від юних спортсменів до ветеранів.

СПОРТИВНІ команди, нарядні й усміхнені мешканці ОТГ і району все прибували й прибували. Здавалося, що тут кожен почував себе іменинником.Та, мабуть, найбільше- міський голова Сергій Мазур, який привів на захід всю свою родину. Нарешті , будівництво завершено! Можна просто спокійно перерізати з гостями стрічку, з задоволенням оглянути зроблене, почути високу оцінку людей. Вздовж алеї – стенди, які, немов сторінки щоденника, яскраво відображають хід будівництва. Саме так все починалось . Тут, біля сірого, похмурого костелу святого Станіслава, найстаршої будівлі міста, на пустирі (на знімку праворуч), Сергій Мазур провів першу планерку. А далі з’явилася висока загорожа, відбулися закладка фундаменту, монтаж каркасу… Все це робиться швидко і без напруги й труднощів з фінансуванням хіба що в кіно.Та поступово, рік за роком, весь той забур’янений пустир перетворився на казку. «Підтягнувся» й костел, ставши після ремонту ошатним красенем. Поруч прокладено чудову дорогу з розміткою. Весь мікрорайон , включаючи сквер з дитячим майданчиком, каланчу та педагогічний коледж, радує очі.

… Численні присутні рушили алеєю й зупинилися, милуючись виступом кількох груп вихованців хореографічної студії «Балтська зірочка» на просторому тенісному корті. За ним- спортивний куточок просто неба, де на кожному тренажері демонструють свою майстерність дужі юнаки. А ось на затишному оглядовому майданчику всі в захваті від виступу дівчаток танцювально-циркової студії «Грація» та зачаровані видом Балти на мальовничих пагорбах.

В ході благоустрою території комплексу Сергієм Мазуром , ініціативним директором СК «Балта» Сергієм Кольцовим було все продумано до дрібниць, як і під час підготовки до його відкриття. Ніхто з учасників урочистостей не залишився без уваги. Всім дарували посмішки, вручили маски, запросили зайняти місця в залі та на трибунах.

Відкриваючи спортивне свято, міський голова , зокрема, сказав: «Я на власному досвіді переконався, що мрії збуваються. Для здійснення цієї мрії були пройдені сотні тисяч кілометрів і перемовин, були сотні тих, хто допомагав і заважав. Півтора року будуємо, півтора – нема фінансів. Але за підтримки спонсорів закладено дуже міцний фундамент комплексу, бо поруч – костел. Я пишаюся, що ми разом створили міцний фундамент для розвитку і зміцнення здоров’я наших дітей. Це досягнення всієї громади, єдиний за всю історію Балтщини об’єкт, який ми разом зробили. Це майданчик для змагань з різних видів спорту , вперше- з професійного тенісу та для кіноконцертних виступів, оглядовий майданчик». Сергій Мазур висловив вдячність бізнесменам за допомогу, трудовому колективу спортивного клубу «Балта», керівникам області в 2016- 2019 роках Максиму Степанову, Анатолію Урбанському, колишньому Прем’єр- міністру України Володимиру Гройсману, вручив Подяки міської ради за активну участь у розвитку спортивної інфраструктури Балтщини приватному підприємству «Юніверсібуд», товариству з обмеженою відповідальністю «СОМІК», ТОВ « Торговельно-виробничий комплекс «Фортеця», фізичній особі – підприємцю Ярославу Яцку. І наголосив на завданні повернути дітям реконструйовану школу №3, заявив про нову амбітну «водяну» мрію: спорудження плавального басейну!

Балтян тепло привітали з відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу та Днем фізкультурника, побажали й надалі пропагувати здоровий спосіб життя, домагатися високих результатів у різних сферах тощо виконавчий директор асоціації міст України Олександр Слобожан, депутат облради, голова федерації волейболу області Олександр Остапенко, очільник Балтської районної ради Олексій Пантілєєв, начальник управління з майнових відносин облради Віктор Лунгул, депутат обласної ради Анатолій Артеменко, голова Любашівської райради Сергій Паровик.

В залі шикуються спортивні команди різного віку . На табло висвітлюються прізвища гравців волейбольних команд «СК «Балта» і одеської «Форланд», спортсменок поіменно урочисто запрошують «на поле битви». Змагання розпочинаються спортивним шоу – ознайомленням волейболісток із територією, так званим «пристрілом», за яким всі присутні захоплено спостерігали. І ось на суддівський місток підіймається суддя турніру Валерій Сокерчак. Свисток сповіщає про початок гри. Й відразу юні спортсмени на трибунах почали енергійно реагувати на кожен м’яч , забитий землячками. Під час гострих моментів , а вони траплялися мало не щохвилини, уболівальники «вибухали» й «завмирали» неначе від помаху рук диригента, скандували «Бал-та!», «Мо-лод-ці!». Хіба ж за такої підтримки наші волейболістки могли програти досвідченим одеситкам? НІ, звичайно. Дівчата показали красиву гру і здобули перемогу: 3:2!

Звучать оплески , вітання і слова ведучого заходу про те, що балтяни ще стануть свідками сотень перемог не одного покоління вихованців спорткомплексу . Для цього їм потрібні підтримка і віра в перемогу, напружені тренування і величезна сила волі. Тільки тоді можна побачити нашим спортсменам на власні очі справжній Олімпійський вогонь!

Таїсія КРИСЬКО.

Leave a Reply