ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Звертаємося до вас, шановні редактори наших дорогих колишніх районочок! З деякими ми вже дружимо багато років, а з деякими лише нещодавно почали співпрацювати. Хочемо висловити своє захоплення вашою силою, мужністю, незламністю та професіоналізмом.

Ми знаємо, що вам зараз нелегко. У телефонних розмовах намагаємося підтримати ваш дух, оскільки знаємо, наскільки ви вболіваєте за долю своєї газети, у яку вкладаєте і серце, і душу. Інколи навіть чуємо плач (і таке буває), бо газету вчасно не отримав ваш передплатник. Але ви не здаєтеся, ви продовжуєте боротися на власному фронті друкованого ЗМІ. Хтось зменшує кількість сторінок, тираж, переходить з кольорового друку на такий незвичний чорно-білий. Хтось об’єднується з іншими газетами та робить спільний СПЕЦВИПУСК! Працюєте «в нуль», аби лише не втратити та не зрадити свого ЧИТАЧА, який чекає новий номер, як ковток свіжого повітря. А є редакції із двох журналістів, які живуть своєю газетою і завжди просто вражають оптимізмом. Такі, як наші любі дівчата з «Вашого інтересу»! Так от, ми продовжуємо дивуватися вашою силою, моральною стійкістю, готовністю завжди тримати руку на пульсі заради свого ЧИТАЧА.

Пишаємось, що працюємо з вами і знаходимось позаду ваших спин на фронті друкованого слова. Ви – воїни, які зараз на передовій, а ми – ваші помічники, готові подавати набої у такій важкій війні. Тому що, завдяки вашій незламності, могутності та оптимізму, ми продовжуємо працювати.
Разом ми можемо набагато більше, ніж поодинці.

Пишаємося вами та любимо кожного.
Все буде Україна!

PressCorporationLimited -Вінницька Газетна Друкарня

 

Leave a Reply