Від здорового способу життя — до активного довголіття!

Вперше спортсмени Балтської громади спільно відзначили День фізкультурника на стадіоні «Колос». Захід став справжнім святом здоров’я, спритності та сили, витривалості й швидкості, винахідливості й доброзичливості.

Звучить спортивний марш.

Вноситься прапор Спартакіади, урочисто піднімається державний прапор України. Звучить Гімн України. Спортсменам шле палкий музичний привіт і вітання вокальний ансамбль Володимира Камінського зі школи мистецтв. Розпочинається парад команд.

Спортивну колону відкриває збірна депутатів міської та районної рад, держслужбовців на чолі з заступником міського голови Валерієм Желіховським.

Учасники команди – неодноразові призери та переможці обласних спартакіад серед депутатів та державних службовців. Вони брали участь й у Всеукраїнських спартакіадах, де впевнено перемагали у різних видах спорту. У складі команди:

майстер спорту з шашок Валерій Желіховський, кандидат у майстри спорту з шахів Анатолій Хіміч, член футбольної команди, яка є учасником чемпіонату області серед аматорських команд Роман Глухов, срібні призери відкритого чемпіонату Балтської громади з волейболу Петро Кулик га Варвара Бєлік.

Наступною крокує команда сіл Бендзарі та Андріяшівка. По-переду-староста Олена Вадатурська. Завдяки ентузіасту спортивного руху Олександру Кучеру, збірна футбольна команда щорічно бере участь у чемпіонатах та кубках з футболу. Волейболісти є постійними учасниками чемпіонату громади та району серед чоловічих команд. Серед спортсменів – спортивні династії: Григорій Бутенко з синами Олегом та Ігорем, Віктор Белюга та його сини Іван і Анатолій, які є членами збірних команд з футболу та волейболу

Продовжує святковий парад Білинська команда з старостою Оленою Рашкован. Протягом останніх п’яти років спортсмени неодноразово ставали призерами в спартакіаді депутатів районної, міської та сільської рад з шашок, настільного тенісу, дартсу, постійні учасники кубку та чемпіонату району, а тепер і об’єднаної територіальної громади з футболу та малого футболу. Капітан команди Максим Бондар докладає чимало зусиль, щоб збірна демонструвала достойні результати на змаганнях.

А ось крокує команда села Борсуки зі старостою Жанною Тисячною. Жителі села – активні учасники спартакіади депутатів районної, міської та сільських рад, переможці у змаганнях з шашок, дартсу, призери з шахів та настільного тенісу. Вболіває за розвиток фізичної культури і спорту в селі Людмила Стефурак.

Ведучі представляють спортсменів Гольмянської територіальної громади – староста Микола Мороз. В складі команди чемпіонка району та призерка області з легкої атлетики Альбіна Лещенко, переможець районних змагань з настільного тенісу Петро Цалко, чемпіон змагань з армреслінгу Андрій Буяновський, футболіст, який на сьогодні є гравцем команди футбольного клубу «Рішельє» м. Одеси.

Присутні на стадіоні зустрічають оплесками команду села Козацького (староста – Ніна Мороз)- неодноразових учасників спартакіади депутатів районної, міської та сільських рад, спартакіади територіальних громад району, призерів змагань з армреслінгу та дартсу.

Стадіоном крокують спортсмени села Коритне на чолі зі старостою Раїсою Ярован. Представники цієї громади брали участь у районних спартакіадах, де були переможцями та призерами з армреслінгу та штовхання гирі.

Продовжує парад збірна команда села Кармалюківки (староста – Іван Шкарпіта). Спортивна команда села неодноразово брала участь в змаганнях громади та району, де займала призові місця з футболу, волейболу, перетягування канату та настільного тенісу.

Численну спортивну команду Миронів веде староста Лідія Михайлюк. Жителі села пишаються досягненнями підростаючої молоді на обласних та всеукраїнських змаганнях. Серед кращих—чемпіон області зі спортивного та бойового самбо , бронзовий призер чемпіонату України з бойового самбо Володимир Кіндюк, випускниця Балтської спортивної школи, двократна чемпіонка України з волейболу Валерія Березська, юна надія з волейболу Анна Лиса.

Ведучі представляють наступну команду – села Обжилого. Староста – Дмитро Форостяний – кандидат в майстри спорту з боксу, бронзовий призер з бігу, активний організатор розвитку спорту на селі для різновікових категорій населення. Ще один активний вболівальник розвитку спорту в селі спортсмен-ветеран, тенісист Валентин Паламарчук . Капітан футбольної збірної «Агро-Нива» Сергій Равніст щороку формує команду для участі у чемпіонаті громади та району.

Болільники вже зустрічають збірну команду сіл Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка (староста – Наталія Васильєва ). Спортсмени є активними учасниками спартакіади депутатів районної, міської та сільських рад, неодноразові переможці у загальнокомандному заліку, призери у змаганнях з перетягування канату, дартсу та армреслінгу.

Святкову ходу продовжує команда Пасицел зі старостою Василем Богачем. Спортсмени села завжди є активними учасниками змагань громади та району з волейболу серед чоловічих команд. Гідно представляють свою громаду гравці з настільного тенісу на відкритих особистих першостях. Ведучі називають спортивну сім’ю – Анатолія та Вадима Сорок, які сприяють розвитку та культивації різних видів спорту.

Перед трибунами проходять спортсмени Пасата ( староста Людмила Пилипенко). Найпопулярніші види спорту в селі – настільний теніс та шашки. Зореслав Бондарчук – кандидат в майстри спорту з шашок, постійний учасник змагань громади з настільного тенісу, бліц-турнірів з шашок.

Староста Людмила Кручок очолює ходу спортивного активу сіл Перельоти і Немирівське. Це учасники спортивних змагань громади з шашок, армреслінгу, штовхання гирі. Футбольна збірна – срібний призер змагань за кубок громади, постійні учасники чемпіонату громади з футболу.

Крокують любителі спорту села Перейма. Староста Наталія Коцюруба посіла третє місце у змаганнях з дартсу на спартакіаді серед територіальних громад.

Завершує урочистий спортивний парад збірна Саражинки. Староста – Лариса Довгошия. Спортсмени села є активними учасниками змагань громади та району, гідно представляють свої команди у чемпіонатах, турнірах та кубках з волейболу, футболу, шашок. Вчитель фізичної культури Олег Сулима готує достойну спортивну зміну: школярі є переможцями та призерами у різноманітних спортивних змаганнях, конкурсах, районній спартакіаді школярів.

З відкриттям спартакіади і Днем фізкультури й спорту членів громади привітали заступник міського голови Валерій Желіховський та секретар міської ради Тетяна Матлашевська. Й на майданчиках та полях стадіону після забігу- естафети розпочалися запеклі спортивні бої. Уболівальники з усіх сил підтримували своїх спортсменів. Змагання тривали кілька годин. Нарешті настав урочистий час нагородження переможців.

Волейбол

І місце – «Депутати і службовці» м. Балта (Петро Кулик, Варвара Бєлік, Олексій Мазур, Вадим Сорока);

ІІ місце – с. Бендзарі;

ІІІ місце – с. Саражинка.

Міні-футбол

І місце – с. Саражинка (Кириленко Василь, Носик Юрій, Рудик Олександр, Блажко Дмитро, Куций Роман, Пасічник Володимир, Тишковський Олександр);

ІІ місце – с. Борсуки;

ІІІ місце – с. Перельоти.

Легка атлетика (естафета)

І місце – с. Білине ( Макевич Богдан, Короп Станіслав, Коневщинська Каріна, Жигуліна Катерина);

ІІ місце – с. Гольма;

ІІІ місце – с. Обжиле.

Шашки

(загальнокомандні змагання)

І місце – «Депутати і службовці», м. Балта

ІІ місце – с. Пасат;

ІІІ місце – с. Кармалюківка.

Шашки (чоловіки)

І місце – Бондарчук Зореслав (с.Пасат);

ІІ місце – Хіміч Анатолій (м. Балта);

ІІІ місце – Меланич Петро (с.Білине).

Шашки (жінки)

І місце – Чорна Людмила (с. Кармалюківка);

ІІ місце – Матковська Діана (с. Перельоти);

ІІІ місце – Робак Марія (м.Балта).

Дартс

І місце – Мороз Ніна (с. Козацьке);

ІІ місце – Кравченко Олена (с.Білине);

ІІІ місце – Довгошия Лариса (с.Саражинка).

Штовхання гирі (24 кг.)

І місце – Подбєльський Ярослав (с. Обжиле);

ІІ місце –Гозун Віталій (с. Білине);

ІІІ місце – Желіховський Валерій (м.Балта).

Армреслінг

І місце – Бабін Сергій (с. Обжиле);

ІІ місце – Паламарчук Віталій (с. Кармалюківка);

ІІІ місце – Дмитрів Володимир (с. Бендзарі).

Перетягування канату

І місце – «Депутати і службовці», м. Балта;

ІІ місце – с. Кармалюківка;

ІІІ місце – с. Бендзарі.

У загальнокомандному заліку

І місце – с. Обжиле;

ІІ місце – с. Кармалюківка;

ІІІ місце – с. Білине;

ІV місце – м. Балта;

V місце – с. Козацьке.

Наш кор.

Leave a Reply