В Балтській МТГ відкрито дві поліцейські станції

В селах  Гольмі та Обжилому відкрито  модернізовані поліцейські станції в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». З цієї нагоди  МТГ відвідав заступник начальника головного управління Національної поліції в Одеській області, полковник поліції Сергій Махотін.

Приміщення станцій облаштоване за рахунок коштів місцевого бюджету. Створено комфортні умови не тільки для несення служби, а й для проживання офіцерів разом з сім’ями. Крім того, у робочих кабінетах створено дитячий куточок, є кімната відпочинку. Також їх буде забезпечено службовим транспортом.

Поліцейський офіцер громади поєднує у своїй діяльності функції дільничного офіцера поліції, поліцейського патрульної поліції, працівника ювенальної служби тощо.   Він цілодобово знаходитиметься на місці, оперативно реагуватиме на будь-які правопорушення та щомісячно звітуватиме  перед громадою  щодо забезпечення безпеки її мешканців.

Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів  здійснюється як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості. На посади в Гольму та Обжиле вже подалося сім кандидатів. Вчора вони пройшли тестування, наступного тижня спеціальна комісія на чолі з очільником громади Сергієм Мазуром проведе з ними співбесіди.

Тож невдовзі найбільш достойні два кандидати нестимуть службу на місцях.

Leave a Reply