В Балті виявлено 2 випадки зараження на COVID-19

Першотравень запам’ятається балтянам довгоочікуваним дощиком та першими двома лаболаторно підтвердженими випадками зараження на коронавірус COVID-19 (якщо не враховувати випадок з пацієнткою з Подільська, якій надали допомогу в Балтській міській багатопрофільній лікарні: хвора знаходиться вдома). Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова облдержадміністрації Максим Куций:

У коронавірусу вихідних немає! За минулу добу на Одещині діагноз підтвердився у 19 пацієнтів. 8 мешканців Одеси — двоє з них медики, які лікуються амбулаторно. 5 жителів села Старокозаче Білгород-Дністровського району. Серед них один прикордонник. Стан чоловіка задовільний, перебуває на амбулаторному лікуванні. Також зафіксовані два випадки у Балті та по одному у Біляївці, Нерубайському, селищі Великодолинське Овідіопольського району та селі Слобідка Кодимського району. Всього по області підтверджено 296 випадків”.

Всі випадки помічено на інтерактивній мапі Одещини.

За інформацією директора Балтського центру ПМСД Станіслава Чорного, при проведенні попереднього епідрозслідування було встановлено 9 контактних осіб по вищевказаним підтвердженим випадкам  зараження на COVID-19.
     “З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на території Балтської ОТГ та Балтського району сьогодні, 01.05.2020 року було направлено мобільну бригаду для взяття ПЛР-тестів у контактних осіб. Відібраний матеріал доставлено до вірусологічної лабораторії (м. Одеса). Медичний персонал КНП “Балтський центр ПМСД” здійснює медичний супровід хворих та моніторинг стану здоров’я контактних осіб. Вчергове звертаємося до жителів міста та району, а особливо тих, хто прибув з країн чи територій (районів) України, де зафіксована місцева передача інфекції, з проханням дотримуватись правил карантину, а у випадку проявів вірусних захворювань не займатись самолікуванням, звертатись за консультацією до свого сімейного лікаря або до Call-центру Балтської АЗПСМ за тел. 0999024222 з 8-00 до 21-00 щоденно”,- написав Станіслав Чорний в інформації на своїй сторінці.

Leave a Reply