В БАЛТІ – ДЕНЬ БАТЬКІВСЬКОЇ ЛЮБОВІ

Саме таким – по – батьківському теплим і сонячним після прохолодної й дощової п’ятниці видався суботній день 3 квітня, 113-й День народження нашого земляка, видатного українського поета- гумориста і сатирика Степана Івановича Олійника. І саме таким назвала цей день його донька Леся Степанівна, спілкуючись онлайн з членами Олійниківської родини, які прийшли до пам’ятника славному землякові з квітами вшанувати його пам’ять. А нова пошта щойно доставила сюди з видавництва «Астропринт» кольорову, розмальовану дітьми «Веселу книжечку» Степана Олійника, твори якої написані з великою любов’ю і гумором для дітей і дорослих. Вчителька математики школи – ліцею №1 ім. Олеся Гончара Надія Гальчинська відкрила її на 31-й сторінці і – це ж треба!- побачила там по – доброму повчальний віршик «Синок – математик» й зачитала його всім присутнім. А наймолодший учасник зустрічі Гліб Косогоров став першим читачем книги.

Члени Олійниківської родини завітали до школи- ліцею і вшанували пам’ять ще одного Великого Українця, який також народився 3 квітня, але на десять років пізніше, – Олеся Гончара.

Того ж дня члени Олійниківської родини, журналісти Таїсія Крисько і Людмила Шелих вручили книжечки Балтським публічній та дитячій бібліотекам. Поїде «Весела книжечка» й у рідні Олійникові Пасицели, де в конкурсі на краще читання його творів перемогли школярки Валерія Нечепуренко, Ольга Гуменюк та Валерія Черниця.

Leave a Reply