В БАЛТІ – ДРУГИЙ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З БАСКЕТБОЛУ 3х3

УЧАСТЬ у змаганнях взяли 12 команд чоловіків і юнаків U-14. Організаторами «Street Game Balta» виступили Одеські обласна та міська федерації баскетболу.

– Мене дуже радує, що в нашому розпорядженні є відмінний майданчик з гумовим покриттям, на якому ми провели цей турнір. Величезна вдячність Одеської обласної федерації баскетболу за те, що з їх допомогою ми організували турнір на найвищому рівні – з усією необхідною апаратурою, табло та низкою інших можливостей, – зазначив директор СК« Балта», член президії ООФБ Сергій Кольцов.

Невелика кількість команд на турнірі дозволила швидко відіграти в груповому раунді та перейти до найцікавішого – ігор на виліт.

У юнаків в фінал вийшли команди «Чиніли» (Олександр Горожанкін, Артур Баценюк, Роман Побережнюк, – на знімку) і «Ведмеді» (Дмитро Решетник, Євген Шурко, Арсеній Білоконь). Боротьба вийшла напруженою: з перевагою всього в одне очко перемогли «пухнасті» представники фауни – 9: 8.

У чоловіків у вирішальному матчі зіграли фіналісти одеського етапу «Білі дикі коні» (Ігор Адамович, Анатолій Тиховський, Артем Лопухов, Владислав Мустяца), а також команда під назвою «Легенди» (Сергій Стразов, Сергій Кольцов, Максим Воробйов, Філіп Кокотєєв). «Коням» знову не поталанило виграти, перемога з мінімальною різницею 13:12 дісталася «Легендам».

На противагу фіналів, матчі за треті місця були не настільки напруженими і переможець був відомий вже за дві хвилини до закінчення ігрового часу.

«Бронза» дісталася команді юнаків «Смурфіки» (Ілля Раєвський, Іван Бодашко, Тимур Бондарчук) та команді «Young Boys» чоловіків (Роман Морляк, Іван Кокошко, Роман Шепета). По завершенні поєдинків організатори підбили підсумки турніру і нагородили переможців.
– У Балті вперше на такому рівні пройшов турнір. Я думаю, якщо проводити такі змагання хоча б двічі на рік, це дасть хороший поштовх до розвитку баскетболу 3х3 в місті. Хотілося б, звичайно, участі більшої кількості команд. На жаль, не всі, хто хотів змогли приїхати, – сказав виконавчий директор ОГФБ Сергій Стразов.

11 липня естафету змагань у Балті прийняв Чорноморськ, де участь у відбірковому турнірі взяли 42 команди. Матчі вийшли напруженими і цікавими, тріумфаторами стали одеські команди.

oofb.odessa.ua

Leave a Reply