В Балті цілу сім’ю тримали у рабстві 14 років

Наразі в рамках розпочатого кримінального провадження, передбаченого ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу України, триває слідство. Найближчим часом правопорушникам буде повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу.

До правоохоронців Балтського відділу поліції звернувся із заявою місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що, починаючи з 2003 року, родина представників однієї з національних меншин, які проживають на території Одещини, із застосуванням насилля змушували його, а також його сестру та 64-річну матір працювати у своєму домогосподарстві.

Так звані господарі «виховували» у родини заявника працьовитість через численні побиття та змушували «гнути спину» заради власного добробуту. Аби зробити «рабів» більш слухняними, у них вилучили громадянські паспорти та банківську картку, на яку мати – єдина годувальниця у сім’ї – отримувала пенсію за віком.

Регулярно отримуючи стусани та побої, залякані родичі протягом 14 років лише двічі звернулися по медичну допомогу, проте жодного разу – до правоохоронців.

У ході досудового розслідування встановлено, що нещодавно літня жінка саме під час примусових робіт впала від інсульту. Її привезли додому та, аби не було простою у роботі, так звані господарі силою забрали у «кріпацтво» її доньку.

Під час проведення обшуків за місцем мешкання зловмисників були вилучені речові докази, які свідчать про їхні незаконні дії з позбавлення волі людей. Найближчим часом правопорушникам буде повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу. Слідство триває.

За матерыалами npu.gov.ua

Leave a Reply