В Будеях з’явиться нове виробництво

Під час недавнього робочого візиту радника голови Одеської ОДА С.С. Лазуткіна до Кодимського району відбулося підписання договору оренди землі між облдержадміністрацією (уповноважена особа – голова райдержадміністрації В. Козачок) та ТОВ «Грабівський вапняк» (директор А. Шевчук). Підписанти погодились з тим, що ця подія – знакова, адже дозволяє розпочати будівництво підприємства на 60 робочих місць – на першому етапі – для промислового видобутку вапняку. На другому – первинна обробка 2 тисяч тонн вапняку на добу – кількість працівників зросте до 100. В перспективі планується розпочати й виробництво вапна.
Директор товариства Артем Шевчук висловив вдячність керівництву області за надану допомогу і сприяння важливій справі.
Грабівський сільський голова С.Трегубчак наголосив, що керівництво майбутнього підприємства вже тепер є надійним партнером, випробуваним у вирішенні питань життєдіяльності громади.
Красномовним підтверд-
женням цих слів став сертифікат на 150 тис. грн. на розвиток туризму у Кодимському районі, вручений начальнику відділу культури РДА Л. Басько керівником товариства «Грабівський вапняк». Вручаючи його, А. Шевчук висловив упевненість, що туристичний напрямок має реальні шанси для розвитку на Кодимщині.

Наш кор•

Leave a Reply