В Гольмі та Обжилому чекають на лікарів. Житлом забезпечують

На засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбулося позавчора , затверджено прогнозовану потребу у фахівцях з вищою освітою медичних спеціальностей з подальшим працевлаштуванням на території сіл Гольма та Обжиле.

Таке рішення дає можливість згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації права на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням», укладати відповідний договір з абітурієнтами, які після здобуття медичної освіти протягом 8 років (з інтернатурою) за державний кошт повинні будуть відпрацювати в сільських амбулаторіях сімейними лікарями. Кандидатури на підписання договорів відбиратимуться на підставі конкурсу, організованого департаментом освіти облдержадміністрації.

Згідно з договором влада об’єднаної громади візьме на себе зобов’язання забезпечити молодого спеціаліста-сімейного лікаря безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням (в межах установлених норм) строком не менше, ніж на три роки.

Leave a Reply