В гімназії – тиждень англійської мови

Шість викладачів англійської взяли в ньому участь і провели зі школярами цілу низку захоплюючих уроків та заходів.
На уроці Н.В.Бойчук у 8-В класі на тему “Книги в нашому житті” діти, працюючи в парах та в групах, ознайомились з творчістю відомих письменників Джека Лондона та Агати Крісті, складали діалоги, демонструючи свої знання.
Вчителька А. В. Загродська у 5-А класі провела урок на тему “Свята Великобританії” з використанням онлайн-системи експрес-опитування вивченої лексики. Також діти виконували різноманітні завдання на інтерактивній дошці, що дозволило зробити процес навчання цікавішим. До того ж, учні захищали власні проекти (розповідали про Різдво, День Святого Валентина, День Матері та Батька, про власний день народження).
Дуже актуальну тему – «Природа і довкілля» – вивчали учні 9-А класу під керівництвом І.Г.Жикуліної.Такі уроки сприяють розширенню та збагаченню набутого навчального, мовленнєвого і мовного досвіду в курсі оволодіння англійською мовою. На уроці вироблялись такі якості як активність, цілеспрямованість, колективізм та почуття відповідальності .” Наголошувалось, що
захист навколишнього середовища – загальна турбота. Є багато простих речей, які ми всі повинні робити, щоб зупинити руйнування навколишнього середовища. Під часу уроку діти засвоїли, як піклуватися про навколишнє середовище та зберегти нашу планету. Зміст уроку працює на подальше вживання засвоєного лексичного матеріалу не тільки у навчальних ситуаціях, а й в реальному житті, – розповіла вчителька.
Л.В. Голишева також поділилася думками про проведені протягом тижня уроки та заходи:
“Дітки з великим інтересом грають, співають, малюють. Кожен поставив перед собою мету: для чого йому потрібна англійська, і потихеньку рухаємось до мети.Важко даються звуки, але ми стараємось.
Уроки проходять як театральна вистава, від чого діти просто в захваті, і є результат.”

А ось що я дізнався від вчительки К.О. Бондарчук:

– Я проводила свій урок спільно з вчителем з Америки міс Еллісон. На нашому уроці учні завітали до світу магазинів і покупок. Вони з цікавістю розігрували короткі діалоги, працюючи в парах, грали в тематичні ігри, співали пісні і навіть танцювали, виконуючи фізкультхвилинку. Міс Еллісон розповіла про магазини і покупки в Америці. Вона постійно працювала над вимовою учнів, залучала до діалогу методом гри.

В рамках тижня К.О.Бондарчук , міс Еллісон і студентка — практикантка Д. Ю. Красатюк провели масовий захід, присвячений дню Святого Валентина У ньому взяли участь учні 3- В, 5-тих і 6- их класів школи -гімназії №2. У переповненій залі учасники свята були постійними співучасниками дійства, що розгорталося на сцені. Почалося все з історії свята, про те, як його відзначають в США .Волонтер, вчителька з Америки міс Еллісон продемонструвала презентацію на цю тему.
Протягом всього заходу його учасники співали, танцювали, спілкувалися англійською і прекрасно розуміли один одного, адже головною темою свята була любов. А це мова, яку розуміють всі.
Наприкінці свята учні 6-х класів показали цікаву виставу “Білосніжка і сім гномів” англійською мовою. Завершила свято пісня про кохання, яку співали всі присутні в залі , розмахуючи штучними серцями і долонями.

  • Павло ІВАНОВ.
  • Leave a Reply