В НОГУ З ЧАСОМ

В Національному інституті хірургії та трансплантології ім Шалімова відбулася науково-практична конференція на тему «Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання». Ще до початку офіційної частини відкриття конференції професор Сергій Фуркало з колегами ввімкнули пряму відеотрансляцію з операційної. Конференція тривала майже цілодобово. Операції проводилися одна за одною. Відеотрансляції не вимикалися! А між ними проходили сесії, лекції, доповіді, дебати…
У конференції взяв участь завідувач відділення інтервенційної серцево-судинної радіології КУ “Балтська центральна районна лікарня” Олександр Скрипка, який поділився враженнями на своїй сторінці у Фейсбуці:
«Закінчилася потужна дводенна конференція в Києві. Рівень, звичайно, найвищий. Ендоваскулярні втручання — це галузь медицини, яка найбільш бурхливо розвивається . Побачив першу операцію в Україні в режимі онлайн. Був присутній кращий хірург СВІТУ з хронічних операцій на серці (японець). Демонстрував, як він це робить. Я бачив онлайн-операції з різних клінік, дізнався багато нового, що допоможе мені робити операції ще краще. Деякі операції довели, що не потрібні, деякі – що більш агресивні. Тут треба бути в тренді, володіти новою інформацією. В Україні рівень досить високий, незважаючи на бідність нашої держави. Це не може не радувати: ми йдемо в ногу з часом і виконуємо операції за найсучаснішими технологіями».

Leave a Reply