В ПІЩАНІЙ СТВОРЕНО КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Сімнадцятого березня ц. р.  відбулось  пленарне засідання четвертої  сесії  Піщанської сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова Олексій Пантілєєв. Сесійному  зібранню  передувала робота   постійних комісій,  які детально  опрацювали  55  питань порядку денного.

    В ході сесії  депутатами сільської ради , зокрема,  розглянуто питання  про надання згоди на безоплатне прийняття спеціалізованого автобуса для перевезення школярів  «ПІЩАНСЬКОГО  ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ   зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області  до комунальної власності Піщанської сільської ради. Затверджено низку важливих програм, а саме: «Оздоровлення та відпочинок дітей Піщанської сільської ради Балтського району Одеської області на 2021-2025 роки», «Розвиток  культури  Піщанської сільської ради на 2021-2025 роки», «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді Піщанської сільської ради на 2021-2025 роки», «Розвиток     освіти  на  2021 – 2025 роки в Піщанській сільській раді», «Розвиток фізичної культури і спорту в Піщанській сільській раді на 2021-2025 роки»,  «Подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2021 – 2025  роки», «Захист і турбота на 2021 – 2025 роки» та інші. Особливу увагу депутати  приділили  програмі соціально – економічного розвитку Піщанської територіальної громади на 2021 рік,    першочерговим заходам та нагальним потребам громади.

   На сесії внесено зміни до структури та штатної чисельності персонального складу виконавчого комітету Піщанської сільської ради.  Депутатський корпус одноголосно схвалив рішення про  створення нового комунального підприємства «Благоустрій» Піщанської сільської ради та виділення коштів для  КНП «Центральна районна лікарня Подільського району» для лікування хворих на COVID-19.

Також на засіданні  розглянуто низку земельних питань. 

За матеріалами Піщанської сільради.

Leave a Reply