ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВУТЬ В НАШІЙ ПАМ’ЯТІ

30 КВІТНЯ у Балтській громаді було оголошено днем жалоби -Балтщина попрощалася з вірним своїм сином, захисником України, жителем с.Оленівки Олегом Петровичем ЯСНЮКОМ.
Народився наш земляк 29 квітня 1991 року. Обірвалося його молоде життя 27 квітня 2022 року в смт Олександрівка Херсонської області під час ворожого артилерійського обстрілу. Як швидко свічка догоріла, голубом сизим душа відлетіла у світлі Божі небеса…

Все скорботне село, міський голова Сергій Мазур, староста старостинського округу №1 Лідія Михайлюк, бойові друзі проводжали Олега в останню путь. Його цінували, любили й поважали за працелюбність, оптимізм, позитивний настрій, товариськість, турботу про своїх батьків і рідних… Це була людина, закохана в техніку. Олег з задоволенням трудився за кермом трактора і автомобіля. Та над усе любив Україну. Він боронив її цілісність разом з бойовими побратимами на сході в зоні АТО у 2015 році, потім за контрактом захищав незалежність держави на сході у 2018- 2019 роках в складі 225-го Окремого батальйону.

24 лютого країну сколихнула страшна звістка про вторгнення на територію нашої держави російських військ. І 7 березня Олега було призвано за мобілізацією в 28-му Окрему Гвардійську механізовану бригаду Сухопутних військ України на посаду стрільця- навідника. Він з честю і гідністю виконував свій службовий обов’язок, проявив мужність і відвагу на полі бою, віддавши за мир в Україні найцінніше – своє молоде життя.

Батьки виростили і виховали справжнього героя, відданого, вірного сина Батьківщини. Світлі спогади про Олега Петровича ЯСНЮКА завжди будуть сильнішими за смерть. Добра пам’ять про захисника України назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав. Вічна вдячність і шана герою!

Leave a Reply