Герої не вмирають, вони живуть у серцях

14 жовтня – ще один день в історії нашої країни, коли вшановується пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи свій народ, волю та незалежність України. Цього дня в Балті відбувся мітинг на меморіалі Слави. Зі словами вдячності, з вітальними промовами до присутніх звернулися Балтський міський голова Сергій Мазур та голова ветеранської організації ОТГ та Балтщини Марія Меланич.
Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знака полеглим воїнам АТО.

На оглядовому майданчику, облаштованому на території спортивно-оздоровчого комплексу, відбулося урочисте вручення нагород військовим-учасникам бойових дій, ветеранам АТО, добровольцям, волонтерам, тим, хто серцем і душею відчув відповідальність за свою країну та готовність захищати її незалежність. Вручили квіти батькам загиблих героїв.
Медаллю «За вірність українському народу» нагороджено заступника військового комісара Степана Чорнія. Почесну місію нагородження виконав міський голова Сергій Мазур.
Почесною відзнакою «Знання, душу, серце – людям», яка має особливий статус і започаткована з метою гідного вшанування праці медичних працівників, співробітників та ветеранів медичної сфери, нагороджено учасницю АТО Олену Чернушенко.
Відзнаки «За благодійну діяльність» вручено лікареві Марії Дашковській та священику Андрію Сирку.
Знака народної пошани «Кров за Україну» удостоєні за поранення, отримані під час бойових дій при виконанні військового та громадянського обов’язку, Максим Чечик, Юрій Янку та Леонід Грабар (на знімку вгорі нагороду вручає голова ГО «Воїнське братство «Гідність і честь» Руслан Антонюков).
Учасники боїв у зоні АТО за місто Дебальцеве (найгостріша фаза тривала з 7 квітня 2014 по 18 лютого 2015 року) Олексій Демченко та Сергій Шпетюк нагороджені медаллю «Дебальцеве – непереможні».
Одними з першими на захист незалежності держави стали добровольці, серед них і наші земляки Юрій Березовський та Сергій Каракалюк, яким вручено медалі «Доброволець АТО».
Знак народної пошани «Хрест бойового братерства» отримали Віктор Вех, Віктор Малий, Сергій Кірющенков, Дмитро Саламаха, Сергій Кортніков, Володимир Кравченко, Олександр Малий, Дмитро Стасюк, Артем Бурхун, Вадим Аміров, Пилип Джуринський, Борис Євменко, Анатолій Яровенко, Василь Шуляк, Олександр Белінський, Максим Герич та Михайло Чеботай.
Міський голова також вручив подарунки Балтської міськради Руслану Антонюкову та секретареві громадської організації жінок та матерів воїнів АТО «Горлиця» Інні Губановій.
Місію нагородження ветеранів АТО та військовослужбовців почесними грамотами Одеської обласної ради виконала депутат облради Олена Борейко.
На завершення урочистостей зроблено спільне фото нагороджених учасників події.
Цього ж дня біля Балтської УГКЦ було посаджено 10 лип. За словами голови ГО «Воїнське братство «Гідність і честь» Руслана Антонюкова, така акція стане щорічною традицією у День захисника Вітчизни. Наш кор.

Leave a Reply