Голова районної ради Олексій Пантілєєв виконав свою обіцянку

І ПОДАРУВАВ Гербінському фельдшерському пункту стільці. Разом з головою райдержадміністрації Романом Кацмазою він минулого понеділка відвідав заклад. Під час спілкування з керівниками району завідувачка ФП Світлана Кубай зауважила, що меблі тут давно потребують заміни. Потрібен також ремонт приміщення. Але в цілому створено належні умови для прийому пацієнтів. Фельдшерський пункт забезпечено ліками для надання медичної допомоги першої необхідності, є холодна й гаряча вода, для опалення кабінету для прийому відвідувачів використовується економічний булер’ян.

Світлана Кубай також висловила вдячність за прийняття рішення районної ради про об’єднання центрів ПМСД – районного та ОТГ. Це пішло тільки на користь таким невеличким селам, як Гербіне, – вважає вона:
– Погано було, коли нас від’єднали: не може медицина бути розірваною. А тепер ми всі працюємо в однакових умовах. Хворі отримують талон на безплатний проїзд на консультацію до центральної районної лікарні (за направленням сімейного лікаря – ред.). Ось висить графік руху автобусів. У нас є пацієнт, який уклав договір з сімейним лікарем в Балті. Коли їде до нього, я виписую талон.

З районного бюджету на забезпечення безкоштовного проїзду пацієнтів-мешканців сіл району делеговано до бюджету громади 20 тисяч гривень. Але головним є те, що завдяки об’єднанню медичних закладів первинної ланки на території Балтщини справді є позитивний результат.

Павло ІВАНОВ.

Leave a Reply