ГОЛЬМЯНСЬКА «GRANULKA» КРОКУЄ ДО УКРАЇНСЬКОГО ПРЕМІУМ-СЕГМЕНТУ!

Три роки тому ми писали про початок виробництва в селі Гольма кормів «GRANULKA» для тварин та птиці. Власник торгової марки – фермер Євгеній Кифоренко на запитання «Як справи?», відповів: «Чудово. Розвиваємось». Тому й захотілось на власні очі побачити різницю. І перше, на що звернула увагу, – повний склад готової продукції. Тут же вправний хлопець дбайливо обмотував пакувальною плівкою складені на піддоні мішки з продукцією.

— Старається. Дуже хоче у нас працювати. Наразі проходить випробувальний термін. Його батько у нас працює, й сина привів,  – посміхнувся, дивлячись на юнака, і прокоментував Євгеній Євгенійович. Додав: «На сьогодні так меблі не упаковують на відправку, як ми нашу продукцію GRANULKA». Перше, на що покупець звертає увагу на складі перевізника – це пакування, його якість! От уявіть собі, що ми відправляємо вантажне місце – паллету з Гольми до Ковеля вагою 750 кг і цей вантаж по логістичному ланцюгу побуває на складах в Одесі, Києві, Львові та змінить за дві доби декілька автівок. Тому ми пакуємо так, щоб все доїхало неушкодженим до покупця! На сьогодні середній термін доставки по Україні наших вантажів становить 48 годин з моменту відправки. За перший квартал цього року ми виготовили, запакували та відправили 425 вантажних місць по Україні. Це дуже важка та відповідальна робота!

  …А я все  порівнюю. Справді, є таки велика різниця між тим, що бачила раніше, й тепер. Маю на увазі кількість виготовленої продукції, перехід на цілорічний режим роботи, збільшення кількості працівників тощо.  Щодо процесу виготовлення кормів, тут великих змін не відбулося, адже й так все було автоматизовано від початку технологічного ланцюга до пакувальної машини, яка на виході точно вимірює вагу готового продукту. Він так само виготовляється із зернових культур, вирощених на полях власного господарства з додаванням вітамінів та важливих для розвитку мікроелементів (у відповідних пропорціях для різного віку та видів тварин і птиці).

Правда, Євгеній Кифоренко зізнався, що власне зерно вже давно переробили, тепер купують у сусідів – фермерів. І поділився планами стосовно  розширення виробництва, переобладнання приміщень – час диктує. А ще розповів «по секрету», що, нарешті, задоволений не тільки якістю виготовлення власної продукції (її вже понад 12 видів!), а й якістю упаковки, яку виготовили спеціально на його замовлення з європейського паперу.

— Красуня й у простенькому ситчику залишається сама собою, але в гарному одязі схожа на королеву. Так і про упаковку?

— Справа не в красі. Чисто з практичної точки зору. Ми заплатили дуже дорого за упаковку, але це того варте. Вона міцна, дивіться, витримує будь-які можливі «завантаження – відвантаження». До того ж, її не так просто підробити. На жаль, ми вже й про це маємо думати.

— Популярність зобов’язує?

— Ми несемо відповідальність за якість продукції, так як наша рецептура – це професійна система відгодівлі, і люди в Україні вже давно прирівнюють нашу продукцію до преміум- сегменту ринку!

— Я так розумію, ви на сьогодні працюєте тільки з оптовими замовниками. А як відправляєте важкі вантажі?

— Маємо хороші партнерські стосунки з ТОВ «Делівері». Можете зайти на сайт цієї компанії та самі упевнитися, що серед усіх її партнерів наше підприємство є лідером у сфері торгівлі. До речі, зверніть увагу: щоб стати партнером «Делівері», потрібно постійно здійснювати перевезення понад 30 тонн вантажу на місяць. Ми відвантажуємо нашу продукцію тоннами, і вже рік утримуємо першу позицію серед лідерів по компанії. Ви можете запитати про нас у керівника Одеської дирекції ТОВ «Делівері» Володимира Миколайовича.

І  я скористалась такою можливістю. Ось що почула:

— Ми заробляємо на тому, що доставляємо вантажі з точки А в точку В. Якщо у вас бізнес розвивається стабільно, то й у нас з’являються нові можливості: постійні вантажоперевезення забезпечують кращі умови для інших клієнтів. Виробництво «GRANULKA» – наш VIP – клієнт. З історії нашого партнерства видно, що бізнес підприємства розвивається та йде вгору.

Якщо відверто, приємно було таке почути про виробництво, яке має своє коріння на території Балтщини, але вже відоме далеко за її межами. Та не втрималась, запитала про ціни: чи не вплинув попит на їх зростання?

— Наша цінова політика незмінна: і для мешканців Балтщини, і для  наших замовників зі Львова, Дніпра, Чернігова ціна однакова. До того ж, ми вже понад рік доставляємо свою продукцію без плати за перевезення по країні, тобто «безкоштовно». У цьому – переваги виробника (а не посередника). Це людям подобається, адже купують на пряму  – у виробника!

— Пригадуючи ваші перші кроки з налагодження виробництва комбікормів, можна сказати, що сподівання виправдалися?

— Перш ніж зайнятися цією справою, ми все прорахували. На практиці вийшло краще, ніж очікували. Якщо чесно, не думав, що так швидко почнемо торгувати по всій Україні…

— Легко сказати – торгувати. А робота з клієнтами, контроль за виконанням замовлень, оплатою? Це ж вимагає чимало уваги, часу. Такому теж навчалися на практиці? Як справляєтесь?

— На допомогу прийшли комп’ютерні технології, можливість використовувати аутсорсинг, віддалений контакт-центр, автоматичну обробку замовлень та генерацію електронних платежів. У нас є швидкісний інтернет, тому я, де б не знаходився (навіть у полі за кермом комбайна), можу контролювати увесь процес. Це значно спрощує роботу, дозволяє скоротити час. Наше основне завдання – виготовити, запакувати та передати перевізнику вантаж!

Виробництво відвідав у службових справах й начальник відділу економіки та інвестицій міської ради Олександр Мараєв. Він теж висловив задоволення з приводу того, що на території громади розвивається така виробнича галузь:

— Це є прикладом для розвитку підприємництва саме в галузі виробництва. На жаль, таких підприємств у нас мало. І я пропонував би цікавитися, переймати досвід іншим.

Людмила КАЛІНІНА.

Leave a Reply