Горнуться до вчительки вихованці

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів, з 18 по 22 листопада проходив І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта», «Хімія». Особливістю проведення цьогорічного конкурсу учителів є розподіл по зонах. Для педагогів закладів загальної середньої освіти він проходив у м.Подільську. Конкурсанти пройшли наступні випробування: «Тестування», «Урок», «Методичний експромт», «Методичний практикум», «Практична робота».

Нелегким був їхній шлях до нагород . Кожен етап був по-своєму цікавим, творчим, креативним. Проте основне випробування – урок у незнайомому класі.

ЗГІДНО з реєстрацією педагогічних працівників, що тривала з 16 вересня по 6 жовтня , учасником конкурсу в номінації «Історія» сталаЛілія ВасилівнаМуль, учитель історії НВК «Пужайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Відповідно до жеребкування їй дістався 7-б клас (28 учнів), тема уроку-«Розвиток культури Русі-України».За підсумками всіх конкурсів Лілія Василівна посіла ІІ місце.

…Мрію стати вчителем вона виплекала ще з дитинства, продовживши справу своєї бабусі – Франі Миколаївни Горбатюк, яка пропрацювала в Пужайківській школі більш ніж 40 років вчителем історії.Тож зрозуміло, що вступ внучки до Одеського державного університету ім.І.І.Мечникова на історичний факультет був прогнозований.Як і робота в рідній Пужайківській школі.

Вчитель – це не професія, це – покликання. Вчительська доля така талановита і проста, така вимоглива і добра.Лілія Василівна – чудовий вчитель, талановитий класний керівник 8-го класу. Ця молода й енергійна жінка має незвичайну вдачу.Її уроки різноманітні, захоплюючі, добре продумані, проводяться з використанням інтерактивних форм роботи. Недарма учні на них активно працюють, почувають себе затишно і комфортно, мають хороші знання. А які прекрасні виховні заходи проводить Лілія Василівна як класний керівник та вчитель-предметник!До кожного свята вона старанно готується, завжди розробляє цікаві сценарії. Для неї кожна дитина – особистість. Вона може знайти підхід до будь-якого учня. На перерві дуже часто можна побачити, як її вихованці горнуться до неї, і вона своїми «крильми» пригортає їх, ніби пташенят.

Це Учитель з великої літери. Завжди врівноважена, спокійна, доброзичлива. Лілія Василівна Муль підтримає в скрутну хвилину, допоможе, дасть корисну пораду як дітям, так і колегам. Вона встигає скрізь: і на роботі, і вдома.
Л.В.Муль– гарна жінка, чудова дружина, любляча й турботлива матір. Разом з чоловіком Андрієм Валерійовичем виховує двох синів -Валерія , учня 10 класу, та Дениса – семикласника .Гідна зміна підростає в родині.
В сім’ї, у школі дуже зраділи перемозі Лілії Василівни в конкурсі . Вітаючи , зичили педагогу міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій, нових творчих злетів у професійній діяльності.

Павло ІВАНОВ.

Leave a Reply