ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ЗНОВУ ЗІБРАЛИСЯ ПОЗАЧЕРГОВО

ВІСІМ питань порядку денного розглянуто на пленарному засіданні четвертої позачергової сесії Балтської міської ради. Майже всі вони стосувалися управління комунальною власністю.

Зокрема, у зв’язку з припиненням діяльності Балтської районної ради, прийнято рішення про прийняття в комунальну власність Балтської міської територіальної громади КП «Техінвентаризатор» зі спільної власності територіальних громад Балтського району. Відтепер комунальному підприємству, окрім зміни власника, повернено стару назву: ККП «Балтське бюро технічної інвентаризації».

Прийнято рішення щодо деяких питань оренди майна, яке належить до комунальної власності Балтської міської ради, пов’язане з відповідними змінами у законодавстві.

Затверджено проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ККП «Балтакомунсервіс» під полігон твердих побутових відходів.»

Також прийнято звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії та природного газу.

За словами секретаря міської ради Олени Фролової, яка вела засідання, з цього приводу до міської ради звернулося одразу три депутатські фракції – ПП «Європейська солідарність», ВО «Батьківщина» та ПП «Слуга народу».

— Щоб не розглядати окремо кожне з цих звернень, ми ініціювали та провели засідання голів всіх депутатських фракцій, на якому було обговорено зазначене питання та прийнято текст звернення, який задовольнив усіх учасників зібрання, – зазначила вона.

У зверненні йдеться про глибоку стурбованість депутатів міської ради з приводу рішення Кабінету Міністрів України щодо відміни державного регулювання цін на природний газ та відміни пільгового тарифу на споживання електричної енергії на перші 100 кВт.

«Стаття 48 Конституції України гарантує кожному громадянину України право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Враховуючи рівень реальних доходів населення, подальше підвищення цін на енергоносії та комунальних тарифів призведе до прямого порушення цих прав громадян України. Ми звертаємось до Президента України, як Гаранта Конституції, з проханням вжити невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електричну енергію та природний газ для населення. Закликаємо Верховну Раду України розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення. Невідкладно внести зміни у законодавство для впорядкування ціноутворення і недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ. Внести зміни до Державного бюджету України на 2021 рік задля забезпечення повноцінного фінансування житлово-комунальних субсидій для населення.

Звертаємось до Кабінету Міністрів України із закликом переглянути свої рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення та відмовитись від намірів подальшого підвищення тарифів. Забезпечити державне регулювання цін на природний газ для населення України.», – написано у зверненні.

Leave a Reply