Депутати міськради підтримали рішення райради щодо комунальної власності та вдруге не віддали землю заявникам

Позачергова 61-а сесія міської ради розглянула всього сім питань . Але майже всі вони, як лакмусовий папірець , відображають суть децентралізаційних процесів, що відбуваються на Балтщині. Так, вже другий похід балтян за землею закінчився відмовою міської ради. І хоча в переповненій залі зібралось чимало бажаючих взяти участь у дебатах (на виступи записалося понад 50 осіб), депутати обговорювати питання не стали (все відбулося під час засідань депутатських комісій). Тож, за винятком кількох народних обранців, вони дружно проголосували за відповідний проєкт рішення. Результат голосування був схвалений дружними оплесками більшості присутніх. Ті, хто був незгоден з таким рішенням, після завершення сесії залишились у залі та продовжили бурхливо обговорювати ситуацію та власні подальші дії.

Інші рішення, зокрема, прийняття до комунальної власності Балтської об’єднаної територіальної громади комунального майна і закладів (лікарняного комплексу та трудового архіву) зі спільної власності громад району, затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Спортивний клуб «Балта», аналогів якому немає в Україні, стануть ще однією відправною точкою подальшого розвитку ОТГ.
Міський голова назвав важливим рішення щодо взяття під управління міської ради КП «Балтська центральна районна лікарня». За його словами, це питання обговорено не тільки з депутатським корпусом, а й з колективом медиків.

— Ми беремо на себе складний процес, спільно з колективом закладу до кінця року завершимо процедуру прийому-передачі. З 1 квітня центральна районна лікарня , як базовий медичний заклад не тільки району, а й, сподіваємось, півночі області, має підписати договір з Національною службою здоров’я. Кошторисна вартість необхідного обладнання – близько 5 мільйонів гривень, які треба передбачити додатково у бюджеті 2020 року, – сказав він.

Leave a Reply