Дмитро КОЛЕСНІК: «НЕ СТРІЛЯЙ В ПРИРОДУ, КРАЩЕ СВОЇМ ДІТЯМ ЗБЕРЕЖИ!»

Це сталося минулої неділі післяобідньої пори. Мені зателефонувала вкрай обурена і схвильована балтянка Тетяна Обухова і крізь сльози поділилася наболілим:

— Було по-весняному  тепло, я відчинила вікно, щоб подихати свіжим повітрям,  і замилувалася журавлиним ключем, який пролітав через наш дім,  видно, повертався в рідні краї. Сонечко  лагідно світило, привітно  зустрічаючи цих благородних  красенів. І раптом – постріл! Очам своїм не повірила: один з журавликів замертво упав в очерет. Уявляєте, такий шлях подолав птах, аби повернутися додому, і загинув від  бездушної бандитської руки, інакше не скажеш. Бо лише  нелюд спроможний  підняти рушницю на живу природу…

   Мене до глибини душі вразила розповідь Тетяни Валентинівни, тож і хочу , скориставшись газетною трибуною, звернутись до товариства мисливців, до поліції, до всіх мешканців Балти і сіл: давайте об’єднаємо  зусилля проти подібних ганебних вчинків! Будьмо людяними, ми ж не варвари якісь чи дикуни голодні,  бережімо природу для своїх нащадків!

Leave a Reply