Дмитро Тютюнников: тепер я зможу застосовувати нові технології у нас

Лікар-травматолог Балтської ЦРЛ ДмитроТютюнников під час семінару, організованого AO “Trauma” (Всесвітня Асоціація травматологів) вивчав сучасні стандарти лікування пошкоджень в області ліктьового суглоба. Лікарі-травматологи з усіх куточків України вивчали досвід найкращих спеціалістів з лікування цієї проблеми – Мартіна Хессманна з Німеччини та Стефана Нійса.
Цю подію Дмитро Тютюнников прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуці:
– Це найкраща організація у світі з травматології. Був присутній фахівець з Німеччини. Вчив нас оперувати за сучасними стандартами. Отримав дуже багато нової інформації. Тепер я зможу застосовувати нові технології у нас. Дякую за таку можливість розвиватися у нас і підвищувати рівень медицини в нашій країні.
Зазначимо, що Асоціація остеосинтезу (АО) проводить подібні курси для травматологів і медичного персоналу операційних з 1960 року. За цей час пройшло навчання понад 440000 лікарів і 180000 медсестер з більш ніж 127 країн світу. На сьогоднішній день АО є найвідомішим професійним співтовариством в травматологічному світі і її освітні активності вважаються еталонними у постдипломній освіті медиків.

Leave a Reply