До Мінрегіону передано оновлений проєкт перспективного плану формування ОТГ на Одещині

Він включає нові пропозиції: консультації під головуванням першого заступника керівника Одеської ОДА В’ячеслава Овечкіна та за участі голови обласної ради Сергія Паращенка, нардепів, депутатів облради, голів місцевих рад та РДА, представників громадськості, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування, Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», жителів територіальних громад. Про це повідомив директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитро РАДУЛОВ:

«Ми зібрали представників ОТГ та громадськості й обговорили деталі формування. Оновлений план вже спрямовано до Кабінету Міністрів».

Згідно з проєктом перспективного плану на території Балтщини будуть дві об’єднані територіальні громади: Балтська та Піщанська.

До Піщанської входять с.Піщана, с.Гербіне та населені пункти, що підпорядковуються теперішнім Пужайківській та Шляхівській сільським радам.

До існуючої Балтської ОТГ пропонується приєднання с. Плоского (є рішення сільської ради про добровільне приєднання), а також Чернечого і Сінного, які досі ще ніяк не визначились щодо об’єднання.

Використано матеріали з сайту Одеської ОДА.

Leave a Reply