«Дружна родина – сильна країна» –

Дорослі ближче поз- найомились, і не тільки отримували милі вітання від своїх найдорожчих у світі малюків, а й самі брали участь у чудовому дійстві, організованому першачками на чолі зі своєю вчителькою Наталією Калініною.

Кожну родину викликали на сцену, характеризуючи словами: акуратні Авдієвські, безкорисливі Бурбели, бестрашні Богопольські, благородні Болдуми, доброзичливі Діордійчуки, правдиві Платонови, привітні Петренки, пунктуальні Покотили, чуйні Чабани, успішні Юрковські тощо. Всього – 32 сім’ї.

Підготували чудовий концерт. Разом з дітьми виступала й їхня вчителька, дебютували батьки. Зокрема, розчулив присутніх музичний дарунок подружжя Пономарчуків.

– Кажуть, коли людина народжується, Бог запалює для неї зірочку. Сьогодні на нашому небосхилі засяяла ще одна зірочка, вона розповість всім людям, що в 1-А класі зародилося спільне життя 32-х сімей. Тепер ми -одна велика шкільна родина. Будемо все робити разом: вчитися, гратися, дружити, фантазувати, мріяти, жартувати і ще багато чого іншого. І тільки від нас залежить , чи буде наша родина повна любові, поваги й підтримки. Кожен з нас принесе до нашої родини свою краплиночку душі і засяє вона різнокольоровими барвами, – сказала Наталія Калініна й запропонувала об’єднати всі кольори в одне єдине ціле.

Вона називала ці кольори, говорячи, що кожен з них символізує, а дітки, батьки підходили й висипали почергово бісер різного кольору у коробочку під назвою «Наш клас».

– Подивіться, який чудовий візерунок ми з вами отримали, змішавши піщинки різного кольору. Це наш з вами перший клас! Як піщинки не зможуть тепер роз’єднатися, так і ми з вами від сьогодні після цієї церемонії будемо знаходитися весь час разом: і в радості, і в горі, і радіти і співчувати. Ось ця чудова картина тепер буде знаходитись у нашому кабінеті та нагадувати нам про те, що ми з вами – одне єдине ціле, – підсумувала вчителька.

Завершилося свято спільним виконанням пісні «Наша родина». Дітки вручили батькам подарунки у вигляді долоньок, між якими є квіточка, виготовлені власноруч.
Наталя ТАРАСЕНКО.

Leave a Reply