ДТП НА ПЕРЕХРЕСТІ: УЧАСНИЦІ ВІДБУЛИСЬ ЛЕГКИМ ПЕРЕЛЯКОМ

Тема безпеки дорожнього руху є актуальною в будь-який період року. Поліцейські закликають водіїв транспортних засобів суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, не допускати ризикованих маневрів і дотримуватися швидкісних режимів у населених пунктах та поза ними, щоб мати змогу швидко зорієнтуватися у несподіваній зміні обстановки.

Так, 1 березня на перехресті вулиць м. Балта водій, керуючи автомобілем, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу не пропустила жінку-пішохода, яка знаходилась на ньому, внаслідок чого пішохід зіткнулась з авто та, злякавшись, впала на землю. На щастя, під час огляду працівниками швидкої допомоги пішохід тілесних ушкоджень не отримала та транспортний засіб не ушкоджений, матеріальні збитки відсутні.

Поліцейськими відділення поліції № 1 Подільського РУП було винесено  постанову про притягнення водія до адміністративної відповідальності за частиною першою ст. 122 КУпАП та накладено  штраф у сумі 255,00 грн. за  порушення п.18.1 ПДР (п.18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.)

Будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів, біля місць відпочинку і в місцях можливої появи дітей. Заздалегідь знижуйте швидкість, не об’їжджайте транспорт, що зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу, – зазначають інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Подільського РУП.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху до відповідального та поважного ставлення одне до одного. Адже неухильне дотримання правил дорожнього руху є запорукою збереження власного життя.

Тво заступника начальника відділення поліції №1 Подільського РУП ГУНП в Одеській обл., майор поліції Людмила БУБЕРЕНКО.

Leave a Reply