Д.Кулеба про запуск Кримської платформи: «Ми повернули Крим із забуття»

23 серпня у Києві відбувся інавгураційний саміт Кримської платформи – міжнародного формату, який Україна створила задля консолідації зусиль з деокупації Криму.

У саміті взяли участь 47 держав та міжнародних організацій. Делегації очолювали 15 глав держав та урядів, 2 спікери парламентів, 14 міністрів. Участь в заході взяли керівники інституцій Європейського Союзу, генеральні секретарі Ради Європи та ГУАМ, заступник генерального секретаря НАТО.

Офіційна частина саміту розпочалася з промови Президента України Володимира Зеленського. З промовами також виступили Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, глави іноземних делегацій, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, представниця експертної мережі Кримської платформи Ольга Скрипник.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що, започатковуючи Кримську платформу, Україна вирішує два завдання: “По-перше, ми повертаємо Крим із забуття. Крим знову увірвався на порядок денний лідерів держав, увірвався в міжнародний інформаційний простір, і це зробила наша держава».   

«Урядовий портал»

Leave a Reply