Жодних нових санітарних обмежень на прийом молока у населення з 1 січня не вводилося, – Мінагрополітики

А до дії нових норм ДСТУ, введення яких заплановане на 1 липня 2018 року, у Мінагрополітики є досить суттєві претензії, оскільки за багатьма параметрами стандарт не відповідає європейським нормам.
«Ми не робимо жодної різниці при контролі якості молока у індивідуальних та колективних господарствах. Мова йде лише про контроль його якості, котрий існує і зараз, і є абсолютно узгоджений з європейськими нормами якості вже два роки.
Про те, що реально проблем в даній царині не існує, говорить те, що понад 90% вітчизняного молока, яке виробляється селянськими господарствами, відповідає нормам харчової продукції», – прокоментував ситуацію перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк.
«В умовах, коли 80% молока збирається в господарствах населення, коли від функціонування ринку сирого молока залежить добробут сотень тисяч селян,- держава має приймати дуже зважені рішення і Мінагрополітики завжди буде відстоювати саме інтереси дрібних селянських господарств», – зазначив Максим Мартинюк.
«Урядовий портал»•

Leave a Reply