Залишаються проблемними питання легалізації найманих працівників та інвентаризації земельних ділянок

З СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Перед депутатами зі звітом про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року виступила начальник фінансового управління міськради Леся Паламарчук. Вона зауважила, що детально з інформацією може ознайомитися кожен бажаючий, зайшовши на сайт міської ради. За її словами, бюджет ОТГ становить 283,8 мільйона гривень, власні надходження – 129,5 млн. грн. Коментуючи результати наповнення бюджету, головний фінансист громади зазначила, що досі залишаються актуальними питання легалізації найманих працівників та інвентаризації земельних ділянок. Наступним було внесення змін та доповнень до бюджету.

Низку питань щодо управління земельною та комунальною власністю депутати приймали пакетним голосуванням.

Під час сесії знову прозвучала тема земельного рейдерства. В залі були присутні мешканці Кармалюківки та Євтодії, які звернулись до міського голови з відповідним листом. Ситуацію також прокоментував депутат Олександр Радзілевич. Як член комісії із земельних питань, він вніс пропозицію ретельно вивчати кожну заяву щодо виділення земельних ділянок, аби уникнути різного роду махінацій.

Депутати внесли зміни та доповнення до Плану соціально – економічного та культурного розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. Зокрема, серед заходів, запланованих на 2019-2021 роки тепер є розроблення проекту землеустрою відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель комунальної власності під об’єктом «Нове будівництво каналізаційних очисних споруд м.Балта, Балтський р-н, Одеська обл.» та виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню межі міста Балта та проходження комплексної державної експертизи.

Leave a Reply