ЗАМІСТЬ НАБРИДЛИХ МАКАРОНІВ

У НЕМИРІВСЬКІЙ школі вирішили змінити традиційний (ще радянський) підхід до харчування дітей. Тепер тут замість набридлих макаронів та традиційної манної каші подають салати з імбирним соусом та соняшниковим насінням; поленту з кукурудзяної крупи; нагетси та м’ясо з ягідною підливою, десерти – все за рецептами столичного кухаря Євгена Клопотенка.

Діти задоволені: їжа в їдальні тепер не тільки смачна, а й виглядає апетитно. Чи не найбільше учням подобаються десерти.

Ініціатором запровадження нової системи харчування стали старшокласники. Наприкінці минулого навчального року відбулося своєрідне тестування запропонованих варіантів різних страв. Перемогли страви, приготовлені за рецептами Євгена Клопотенка. Це й стало відправною точкою для прийняття рішення про зміну системи харчування: адміністрація ЗОШ підтримала активістів шкільного самоврядування.

Однак для повного переходу ще не вистачає деяких продуктів та обладнання. Директор школи Роман Бондарчук говорить, що вже вирішується питання щодо придбання у наступному році нової плити з духовою шафою та іншого обладнання, яке дозволить розширити можливості приготування страв за рецептами Клопотенка. Але й від корисних блюд традиційної української кухні також не відмовлятимемось, – запевняє Роман Володимирович.

– Ми думаємо, що у майбутньому це буде збалансоване харчування, яке включатиме частину страв української кухні, частину тих, що пропонує Клопотенко.

Довідково. Євген Клопотенко – переможець відомого кулінарного шоу «МастерШеф» на телекалані СТБ. Він випустив власну кулінарну книгу рецептів саме для шкільного харчування.
Новим форматом харчування зацікавились і в одеських школах, де вже годують дітей за рецептами молодого талановитого майстра кухні.

Фото – з відео «БІК»

Leave a Reply