Затверджено Схему організації дорожнього руху містом

Розроблену схему організації дорожнього руху, місць та режиму паркування транспортних засобів на майданчиках та узбіччі проїзної частини в місті Балта після погодження з Управлінням патрульної поліції в Одеській області затверджено на засіданні міськвиконкому. Отже, відповідно до схеми, зокрема, запроваджується односторонній рух транспортних засобів по вулиці «Любомирська» (від перехрестя вулиці 30 років Перемоги до перехрестя вулиці Уварова), по вулиці 30 років Перемоги (від перехрестя вулиці Перекопської до перехрестя вулиці Любомирської). Також змінено статус ділянки дороги по вулиці Уварова – від перехрестя вул. Перекопської до перехрестя вулиці 30 років Перемоги – з головної на другорядну.

Для паркування транспортних засобів (з додержанням вимог) визначено майданчики на територіях біля міського будинку культури, за будинком дитячої творчості, незавершеної будівлі МВС. А також – паркування вздовж узбічч доріг: вулиці Любомирська – перед та напроти адмінбудинку, біля дитячого ігрового майданчика «Корабель» та від магазину «Єва» до магазину «Копійка» включно; вулиці «Уварова» – від Перекопської до Любомирської з боку магазину «Стиль»; вулиці Перекопська – з боку кінотеатру «Родина»; вулиці 30 років Перемоги – від Любомирської до Пролетарської з боку салону краси. Для контролю за додержанням вимог дорожніх знаків, які будуть встановлені у визначених місцях, вестиметься відеоспостереження.

Заборонено стоянки технічних засобів на ділянках доріг по вулиці Любомирська – з боку ПП «Швейна фабрика»; по вулиці Любомирська – з боку міської бібліотеки для дорослих; по вулиці Уварова – з протилежного боку магазину «Стиль»; по вулиці «Перекопська» – з протилежного боку від кінотеатру.

Leave a Reply