За досвідом – до Латвії

Відбувся семінар «Зміцнення продуктивності адміністративного управління самоврядування» у Латвійській Республіці, організований Міністерством захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки, за сприянням Посольства Латвійської Республіки в Україні, Почесного Консульства Латвійської Республіки в Одесі та Української асоціації районних та обласних рад.
Делегати з об’єднаних територіальних громад і з Офісу реформ Одеської області прибули до Латвії з метою отримання досвіду з адміністративно-територіальної реформи і підвищення ефективності діяльності муніципальних установ в реалізації ініціативи в рамках грант проекту «Підтримка областей України в проведенні і мотивуванні адміністративно-територіальної реформи».
В семінарі взяли участь заступники Балтського міського голови Валерій Желіховський та Федір Молодець, голова районної ради Олексій Пантілєєв.
Проведення таких заходів неодмінно сприятиме покращенню соціально-економічних та культурних зв’язків між Латвійською Республікою та Україною, зокрема, Одеською областю.

Leave a Reply