ЗОНАМ ВІДПОЧИНКУ – НОВЕ ЖИТТЯ

Всі небайдужі балтяни вчора, в середу, долучилися до громадської акції «Моє місто гарне, як писанка», яка розпочалася о 9-й годині на території Інвалідського парку. До акції були залучені представники бізнесу, державних та комунальних установ, підприємств.

За словами міського голови, тут планується відродити спортивну зону відпочинку, відремонтувати дороги, які ведуть до нього. Зокрема, планується облаштувати місця для оглядового майданчика, провести розчищення для зони барбекю та за можливості фінансування забезпечити освітлення.

Друга толока відбудеться після Великодніх свят. Після розчищення території буде представлена схема організації зон відпочинку та благоустрою цього парку.

Паралельно вишукуються варіанти благоустрою Комсомольського парку. Комунальне підприємство та відділ молоді й спорту міськради оберуть оптимальний варіант для того, щоб наступного року можна було організувати тут відпочинок. Те ж стосується зони відпочинку на території Червоного яру. Міський голова назвав їх складними та довготривалими проектами, на які буде вишукуватись фінансування.

Leave a Reply