Зігріли душу музика й пісні

У своїх спогадах про молоді роки ветерани війни і праці Балти неодмінно говорять про заходи у вихідні дні в старому парку, про те, як кружляли у вальсі під звуки духового оркестру. Минулої суботи їх повернув у молодість численний колектив народного муніципального духового оркестру під керуванням Володимира Гарачука, який відкрив організований районною і міською ветеранськими організаціями ( керівники В.Бойченко та О .Мельник ) і районною бібліотекою для дорослих вечір на тему «Видатні особистості Балтщини».
Ведучі Валентина Балтян, Оксана Кузьома і розповіли про видатних людей нашого краю , котрі в різні часи прославили місто й села району самовідданою працею і ратними подвигами.Музичні номери подарували присутнім відомі в Балті соліст Геннадій Мараєв, музикант Василь Віхренко, тріо «Унісон» з педучилища, наш земляк з Котовська Леонід Куций
і чудовий гурт «Ветераночка» з села Гольма, виконавець українських народних пісень.Про цей колектив планується окрема розповідь в газеті.

Пропагандистську роботу провів перед початком заходу колектив районної організації Червоного Хреста, очолюваний Олексієм Мельником.
Та хочеться сказати й про «ложку дьогтю в діжці меду».На всіх рівнях містяни не один рік критично висловлювались про відпочинок у парку.Мовляв, от колись було… А скільки ж народу відвідує парк у вихідні цього літа? Ще до відкриття сезону тут наведено й підтримується порядок , приємно прогулятися алеями, помилуватися фонтаном, під кронами дерев діє концертний майданчик, для діток облаштовано атракціони…Але не так вже й багато батьків приводять сюди своїх чад, одиниці катаються в потязі.П*ятдесят –шістдесят людей займають місця на лавочках під час концертів ! Заради цих справжніх цінителів самодіяльного мистецтва виступали міські й сільські творчі колективи. Може , виїхали балтяни відпочивати на моря?Та ні, на ринку у вихідні й не пройти.Значить, хліб насущний потрібніший, ніж хліб духовний. То навіщо критикувати ?
Ну як дьоготь,проковтнули ? Швидше заїдайте медом, тобто крокуйте в парк, де все –для вас і краще, ніж будь-коли!

Тетяна АЛЕКСЄЄВА.

Leave a Reply