З виконкому міської ради

На черговому засіданні виконавчого комітету міськради під головуванням Сергія Мазура розглянуто 18 питань.
ЗОКРЕМА, затверджено кошторисну частину проєктної документації за робочим проєктом «Облаштування скейт-парку та майданчика за адресою: вул. Ломоносова, 95, в м. Балта» на суму 1562,064 тис. грн. Як зазначив у коментарі міський голова — в Комсомольському парку буде створено роликовий парк, який стане новітнім об’єктом в громаді й залучатиме до спорту дітей сіл і міста.

ЧЛЕНИ міськвиконкому затвердили кошторисну частину проєктної документації за робочим проєктом «Будівництво мультифункціонального спортивного майданчика на території комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Балтської міської ради по вул. Зої Космодем’янської, 6-а» в сумі 1589,423 тис. грн.
ПРИЙНЯТО рішення про затвердження кошторисної частини проєктної документації за робочим проєктом «Будівництво мультифункціонального спортивного майданчика на території навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Олеся Гончара — ліцей» по вул. Любомирська, 296» в сумі 1589,423 тис. грн.

НАДАНО згоду фізичній особі підприємцю О. В. Шевченку на розміщення в районі автовокзалу по вулиці Уварова 5 автомобілів таксі «Престиж».

ЗАТВЕРДЖЕНО перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт при вчиненні адміністративних правопорушень, а також перелік об’єктів та видів громадських робіт на 2020 рік.Ці роботи виконуватимуться в комунальних підприємствах «Балтакомунсервіс» та «Балтаблагоустрій».
ТАКОЖ затверджено рішення виконкому про надання матеріальної допомоги 9 громадянам (на лікування та поховання) на загальну суму 17820 гривень.

НА ЗАВЕРШЕННЯ ЗАСІДАННЯ міський голова закликав усіх жителів громади до кінця листопада віддати свої голоси за десять проєктів — переможців третього циклу Громадського бюджету ОТГ- п’ять сільських і п’ять міських. «Вартість одного проєкту- 100 тисяч гривень.Нам треба об’єднатися і проголосувати за ці проєкти з метою відкриття нових дитячих майданчиків, облаштування криниць, озеленення територій, створення зон відпочинку в місті й селах.Це принципово важливо для всіх нас», — підкреслив Сергій Мазур.

Таїсія КРИСЬКО.

Leave a Reply