З Днем знань!

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі, учні та працівники навчальних закладів Балтської громади!

Щиро вітаємо Вас з 1 вересня – Днем знань! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. І саме уДень знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети ужитті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Найщиріші вітання вам, шановні батьки, бабусі та дідусі студентів та учнів. Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Дорогі освітяни! Покладаємо на вас велику місію по вихованню і навчанню нашої зміни, наших дітей, тож нехай щедро колоситься освітянська нива, буде багатою на врожаї, відкриття, здобутки. Новий навчальний рік наша громада починає з реалізації масштабних проектів, планів, ідей, – тих прогресивних процесів, до яких залучена уся інтелектуальна еліта Балтщини. Маємо цілі, ресурси, бажання – тож матимемо і позитивний результат. Ще раз вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Зі святом – Днем знань! Успіхів вам у праці та навчанні!

 

З повагою і теплом, з найкращими побажаннями добра, натхнення, успіхів,
Балтський міський голова Сергій МАЗУР,
депутатський корпус та апарат Балтської міської ради.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Балтська міська школа№2-гімназія

ФОТОРЕПОРТАЖ. Балтське педагогічне училище

Leave a Reply