З квітами – в гості до ветеранів

Відома своїм милосердям мати Тереза закликала творити добро, поважати старших і, особливо, літніх людей, в усьому допомагати їм. У нашому багатоповерховому будинку по вул.Пролетарській, 2 живе чимало людей поважного віку, яких відвідують з нагоди свят і в будні волонтери-учні міських шкіл №1 та №2 разом з патронажною медсестрою районної організації Червоного Хреста Ганною Клишавчук. За плечима ветеранів – нелегкий життєвий шлях, буремні роки вій-ни, повоєнне лихоліття, наполеглива праця.
З букетиками квітів іде дітвора до Валентини Антонівни Сироти, Валентини Федорівни Грабовської та інших і з нагоди Дня людей поважного віку вітає їх. А жінки щиро радіють такій увазі.
Завжди радий таким гостям і ветеран Великої Вітчизняної війни, колишній військовий Іван Лаврентійович Гедеревич, якому вже виповнилося 88 років. За ратні й трудові заслуги нагороджений багатьма відзнаками.
Завжди підтягнутий, коректний, цікавий співбесідник – учасник Великої Вітчизняної Едуард Феліксович Гриневич, якому недавно виповнилось 90 років. Зустрів Перемогу у Дрездені. Був поранений. Вже після війни, служби в армії, став лікарем-стоматологом і 47 років пропрацював у Балтській стоматологічній поліклініці. Нагороджений трьома орденами за мужність та Бронзовим хрестом за заслуги, медалями «За взяття Берліну», «За звільнення Варшави», «За форсування Одеру», «За заслуги на полі бою» . За трудові успіхи отримав звання «Ветеран праці». Едуард Феліксович із задоволенням спілкується з молоддю, а школярі зацікавлено слухають спогади ветерана.

  • Ганна ІВАНОВА.
  • Leave a Reply