З МУЗИКОЮ В СЕРЦІ

Вітальня школи мистецтв демонструє таланти

“Кіно і музика”- такою була тема чергового засідання у музичній вітальні школи мистецтв. Її ведуча, викладач Ольга Ковальчук, взявши на себе управління “машиною часу”, ніби перенесла аудиторію в сорокові- п”ятдесяті роки минулого століття, коли мистецтво кінематографу ( яке об”єднує літературу, театр і музику) давало сили нашим співвітчизникам вистояти і відновити державу після війни.Викладачі Наталія Тітарчук та Павло Запорожець ( акомпанемент на баяні) виконали попурі на тему колись улюблених в народі пісень.

Учасники заходу, серед котрих й міський голова Сергій Мазур, його заступник Валерій Желіховський та секретар міської ради Тетяна Матлашевська, були у захваті від майстерного виконання викладачами Ольгою Ковальчук та Володимиром Камінським під акомпанемент Олени Заянчуковської дуету Одарки і Карася з екранізації першої української опери Семена Гулака -Артемовського “Запорожець за Дунаєм”.

Глядачі з задоволенням послухали розповіді про створення унікальних кінофільмів та пісень і музики до них, що звучали у яскравому виконанні викладачів та учнів Олени Заянчуковської, Анни Крейдерман, Олександри Закржевської, Ліни Гнатюк,Тетяни Запорожець, Алли Кушнір, Аріни Мазур, Марії Хаперської, Юлії Онгарбаєвої, Дар”ї Олійниченко, Валентини Фарфурак. Разом з вдячними глядачами вони поринули у прекрасний світ музики.Вечір пройшов легко, в невимушеній, задушевній обстановці, подарував присутнім приємні спогади та чудовий настрій.

Наш кор•

Leave a Reply