З нагоди Всеукраїнського тижня права Балтські ювенали провели зустрічі зі студентами та учнями навчальних закладів

З 9 по 13 грудня тривав Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого поліцейські Балтського ВП провели заняття зі школярами шкіл району та студентами Балтського педагогічного коледжу.
З метою підвищення правової культури серед школярів та студентів , працівники ювенальної превенції Балтського відділу поліції провели низку тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру.
Під час зустрічей учні послухали лекцію на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність дітей».Офіцери поліції ознайомили їх з основами чинного законодавства, Конвенцією про права дитини, розповіли про права та обов’язки, види правопорушень і відповідальність за їх вчинення. Актуальною для школярів стала тема насильства у сім’ї.

А зі студентами – першокурсниками коледжу інспектор ювенальної превенції Юліанна Крисько провела інтелектуальну гру «Брейн-ринг» з нагоди Всеукраїнського тижня права. У змаганні взяли участь 30 студентів у складі 4 команд.

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Патріот» ( капітан Діана Осадча).
Незважаючи на складність питань і прагнення команд до перемоги, у залі панував дружній, доброзичливий, передсвятковий настрій. Після закінчення гри учасники продовжували обговорювати питання та ділитися враженнями.

Балтський відділ поліції.

Leave a Reply