Казковий етнографічний подарунок балтянам від швейників

В Балті відкрито незвичний, по-справжньому казковий етнографічний дитячий майданчик «Zaren». Такий щедрий подарунок маленьким мешканцям Балти та всієї територіальної громади зробило одне з бюджетоутворюючих підприємств міста – ПП «Балтська швейна фабрика» на чолі з генеральним директором, депутатом обласної ради Михайлом Лазаренком.
Урочисте відриття майданчика відбулося в рамках святкування Дня міста за участю керівництва міста і району, маленьких та дорослих мешканців Балти.

За словами Михайла Лазаренка, над реалі-зацією проекту (його власної ідеї) працювало кілька бригад спеціалістів, тому всі дитячі споруди є не тільки унікальними, а й надійними.

– Якщо ми всі разом – підприємці, промисловці, фермери, інші представники бізнесу і, однозначно, влада, згуртуємось та зробимо біля кожного підприємства, кожного торгового центру по маленькому майданчику, наша Балта дійсно буде красивою, ошатною. Ми будемо пишатися нашим містом і впевнено казати, що Балта є, була і буде північною столицею нашого регіону.

Новим форматом, новим підходом до організації дитячого відпочинку назвав майданчик міський голова Сергій Мазур та за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, внесок у соціально – економічний та культурний розвиток об’єднаної територіальної громади і з нагоди 491-ї річниці з Дня заснування міста вручив подяку міської ради колективу фабрики.

– Це унікальний дитячий майданчик з точки зору етнографії та безпеки, – зауважив він та додав, звертаючись до дітей: – Основним символом цього майданчика є корабель. Я сьогодні запросив справжніх героїв – капітана корабля «Балта» Юрія Рудковського разом з керівним офіцерським складом. Це наші друзі, люди, які забезпечують охорону морських кордонів нашої держави і несуть військову службу. Дай Бог усім попутного вітру.
З вітальним словом перед присутніми також виступили голова районної ради Олексій Пантілєєв, голова райдержадміністрації Роман Кацмаза, капітан судна спеціального призначення «Балта» Юрій Рудковський та від імені мешканців мікрорайону – Світлана Тютюнник.

Учасникам урочистостей сподобався заклик Олексія Пантілєєва до мешканців Балти берегти такий чудовий подарунок.

– Те, що зроблено за гроші, – найлегший період для такого майданчика, – сказав, зокрема, він, – найважчим випробуванням для нього стане період експлуатації. І тільки від нас залежить, в якому стані ми побачимо цей майданчик через рік, через два та через п’ять.

А малеча з нетерпінням чекала урочистого перерізання стрічки і, як тільки церемонія відбулась, гамірним потоком ринула на корабель. Здається, всім вистачило на ньому місця, і навіть «справжнім» піратам, які також взяли участь в урочистостях, посилюючи казковість колоритної події.

  • Людмила КАЛІНІНА•
  • Leave a Reply