Катерина Кравченко продовжує підкорювати Дрезденську сцену

Наша талановита землячка-джазова співачка, композитор та аранжувальник Катерина Кравченко, незважаючи на карантин, продовжує свою концертну діяльність у партнерстві з відомими музикантами.
Нещодавно відбувся її концерт з гітаристом Флоріаном Шульцем. Про подію написало онлайн-видання «IG-JAZZ», давши характеристику кожному з цього талановитого дуету:

«Катерина Кравченко – молода джазова співачка, композитор і аранжувальник. Народилася в Україні, розпочала активну концертну діяльність в квартеті Олексія Пєтухова, виступала на різних джазових фестивалях і виграла безліч конкурсів. У жовтні 2019 року вона зі своїм квартетом виграла конкурс «Blue Note Poznan» в Познані та виступила на відкритті «Джазових днів Дрездена» («Jazz Days Dresden»). Катерина Кравченко є членом Федерального джазового оркестру (BuJazzO) з 2020 року і продовжує свою концертну діяльність у співпраці з різними музикантами, завжди з відкритим серцем для нових музичних експериментів.
Флоріан Шульц не новачок на Дрезденській сцені. Він брав участь у Дрезденських джазових днях, наприклад , з Анжелою Браун, Клаудією Карбо, Мінуано, Дрезденер… Будучи уродженцем Берліна, він рано отримав можливість познайомитися з великими джазовими музикантами на цій багатій сцені. В даний час Флоріан Шульц є членом груп «Lut», «OrganClash», «Rian», «ChThree Atmospheres» і подорожує з ними в Німеччині, Польщі, Чехії.

Leave a Reply