Клавдія Атясова:«Я нічого особливого не роблю, тільки те, що підказує життя»

 • 1 жовтня – Міжнародний День людей поважного віку

 • А життя багато їй підказує. Тому й не сидить Клавдія Савеліївна Атясова вдома, вона постійно в русі.
  Два роки очолювала громадську раду при райдержадміністрації й багато хто пам’ятає низку проведених гучних перевірок. І тепер має кілька «безплатних портфелів». У районній ветеранській організації є членом президії, головою комітету з охорони здоров’я, керівником волонтерського центру «Пенсіонер». Недавно за її активної участі підготовлено й проведено пленум на тему «Військово-патріотичне виховання і волонтерський рух». Відвідує збори в сільських ветеранських організаціях. Обов’язково приходить на зустрічі з керівниками міських і районних служб, задає запитання, які цікавлять жителів очолюваного нею мікрорайону. До нього входить «глибинка» – вулиці Івана Франка, Достоєвського, Шоніна і Свердлова. «Мікрорайон проблемний, – каже Клавдія Савеліївна, – хвалитися поки що нічим. Мучать нас стічні води після дощів і навесні. Було таке, що машинами викачували з хат воду. Немає дороги. Міський голова Сергій Мазур приходив до нас на зустріч. Обговорили біди, заклали в план їх вирішення. Взагалі ж я нічого особливого не роблю, тільки те, що підказує життя».
  АтясоваА життя цієї жінки не намазане медом. Чого лише варті були дні перебування сина Василя у 2014-2015 роках в зоні АТО… «Хто чекав, той знає, що це таке, – з сумом говорить матір. – Постійно серце не на місці. Просила, щоб по можливості хоч на секунду зателефонував, повідомив, що живий. В складний період живемо. Так хочеться, щоб був мир, не було ніяких АТО й наші діти та онуки не гинули.»
  Онуків К.С.Атясова має трьох: студента педучилища Юрія, першокласника Богдана і п’ятикласницю Настусю. Заради їхнього щасливого майбутнього мріє про мир, займається корисними для людей справами. Хоча могла б сидіти вдома. Заслужила відпочинок ветеран, відпрацювавши 45 років .В комсомолі, на лекційній роботі, на пенсію пішла з неспокійної посади директора школи №9.
  Отож молодіжний запал залишився на все життя. Інколи стукають у двері хвороби, старість? Вони помилилися адресою!

 • Таїсія КРИСЬКО.

 • На знімку: К.С.Атясова.

  Leave a Reply