Колодязь – спільними зусиллями

Старожили провулку Південний, який знаходиться на самій околиці м. Балти, пам’ятають, що колодязь, з якого беруть воду господарі майже двадцяти будинків , будували їхні діди років сімдесят тому. За час експлуатації колодязь «постарів» і почав руйнуватися. Щоб відновити єдине джерело питної води (водопроводу в провулку Південний немає), потрібні були гроші.
З проханням про допомогу люди звернулися до депутата Балтської райради Тетяни Паснової. Про проблему дізнався також заступник міського голови Валерій Желіховський.
Минуло зовсім небагато часу і її вдалося вирішити спільними зусиллями. Допомогу надав і депутат Одеської облради, керівник БФ «Теплі серця» Володимир Осипов.
Як тільки з’явилися гроші на будматеріали, чоловіки взялися за роботу. Олександр Севаченко, Сергій Краснов і Михайло Соловей все зробили своїми руками: замінили верхню частину колодязя, зробили нову кришку, а головне – над колодязем спорудили шиферний навіс. Тепер людям не страшний ні сніг, ні дощ. Біля колодязя можна зустрітися і поговорити про те, про се.
Коли депутат райради Тетяна Паснова і довірена особа депутата Одеської облради Володимира Осипова Володимир Баландін приїхали подивитися на оновлений колодязь, Олександр Севаченко завершував його фарбування. Побачивши гостей, з сусідніх будинків повиходили люди, щоб подякувати за допомогу. На добрі слова не скупилися, а ще запропонували гостям скуштувати водички, яка, на їх думку, в цьому колодязі чиста і дуже смачна.

Leave a Reply