КОМУНІКАЦІЙНА ПЛАТФОРМА «ВІДКРИТЕ МІСТО»: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади

Електронна демократія – підтримка децентралізації

 • Цікава подія відбулася в міській раді. Балтська об’єднана територіальна громада, одна з перших і найбільших в Україні та на Одещині, підписала Меморандум про взаєморозуміння й співпрацю між виконавчим комітетом міськради, Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та членом «Асоціації відкритих міст» м.Чернівці (на знімку). Підтримка проекту здійснюється за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С.Мотта.
  В ході презентації проекту «Відкрите місто» його менеджер Юрій Піскалюк розповів, що комунікаційна платформа створена для взаємодії громадян, місцевих органів влади, громадських об’єднань та бізнесу для вирішення актуальних проблем громад. За допомогою веб-сайту «Відкрите місто» кожен мешканець міста чи села, що приєдналися до платформи, може ініціювати вирішення важливої для громади проблеми. Платформа передбачає можливість перевірити, в якому статусі знаходиться електронний запит, позначений громадянином: прийнятий в роботу, вирішений чи знаходиться на етапі вирішення. Всі посадовці міськради і старости можуть мати загальну систему електронного врядування.
  Тренер проекту Володимир Павлюк провів практичне заняття для працівників міськради, старост сіл і журналістів. Він, крок за кроком, знайомив слухачів з алгоритмом роботи платформи.
  – Сьогодні мешканці Балти повинні стати мотором, який витягне всі приєднані сільські громади до рівня розвитку міста,- зазначив він. – Через короткий час ця система комунікації без витрачання жодної бюджетної копійки запрацює і проблеми сіл в той же день стануть відомими міськраді й вирішуватимуться. Реалізація проекту приноситиме користь.
  До проекту вже приєдналося 31 місто України і одна об’єднана територіальна громада – Балтська.
  Наш кор.

 • Leave a Reply