Конкурс сприяє розквіту міста і сіл

До другого конкурсу «Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади» голови мікрорайонів міста і сіл, голови ОСН, старости сіл підійшли відповідально. Майже 100 претендентів на перемогу розглядалися членами конкурсної комісії.
На думку голови конкурсної комісії, заступника міського голови Валерія Желіховського, бажання балтян взяти участь у конкурсі іноді більше, ніж рівень благоустрою окремих будинків приватного сектору. Але це – поодинокі випадки. Загальне враження від огляду – позитивне: багато квітів, цікаві декоративні елементи, відчуття любові господарів до своєї домівки.
Зі словами привітань під час нагородження до присутніх звернувся міський голова Сергій Мазур: «Дякуємо всім, хто прагне зробити і робить свою вулицю, село, будинок, місто гарними, чистими, естетично привабливими. Саме ви є серцем громади та її чарівними руками».
Короткий аналіз огляду-конкурсу зробив заступник міського голови Валерій Желіховський, відзначивши зростаючу активність балтян та бажання голів мікрорайонів, ОСН, старост заохотити жителів до наведення благоустрою на території міста і сіл.
За новою традицією у церемонії нагородження переможців взяли участь голови мікрорайонів, які від душі раділи за своїх земляків та сусідів. Своєю творчістю учасників заходу порадували юні вокалісти “Смайлики” та “Барвінчата”.
Є сподівання, що наступний конкурс матиме ще більший діапазон заявок, а Балтська громада навесні розквітне тисячами квітів, стане чистішою та охайнішою.

Leave a Reply