Конфлікт в Коритному. Міська рада позивається до суду

З СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

В Коритному вже багато років триває конфлікт між орендарями ставка, сім’єю Ботучел та місцевими мешканцями: одні розводять рибу і роблять на ній свій бізнес, інші просто хотять порибалити на рідному ставку. Однак ловити рибу суворо забороняють. Через конфлікт до Балтського відділу поліції надійшло вже чимало заяв від мешканців села та від орендарів, які скаржаться один на одного. Однак вирішити цей багаторічний спір можна лише в судовому порядку, вважають правоохоронці.

Відповідно до Водного Кодексу України між орендарем та органом місцевого самоврядування (тоді ще Коритненською сільською радою) був укладений договір на оренду ставка. Але, незважаючи на це, на водоймі має бути виділено місце для любительської та спортивної риболовлі.

Аби покласти крапку у цій конфліктній ситуації, на сесії міської ради прийнято рішення про дострокове розірвання договору оренди з сім’єю Ботучел в судовому порядку. Необхідність саме такої юридичної процедури пояснив присутнім у сесійній залі мешканцям села Коритного міський голова Сергій Мазур.

Leave a Reply